Реклама

QLED Телевізор Samsung GQ65Q900 8K

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
QLED Телевізор Samsung GQ65Q900 8K

QLED Телевізор Samsung GQ65Q900 8K – це один із перших телевізорів 8K для приватних користувачів.
Samsung GQ65Q900 – надзвичайний телевізор, який повинен зробити вигляд матеріалів 4K ще кращим. Якість зображення насправді неймовірна, проте 8K відеоматеріал досить рідкісний, а 8-кратне збільшення масштабу не дає значної переваги перед роздільною здатністю 4K. Обладнання та ергономіка чудові, а якість звуку вражає.

Характеристики

  • 8К телевізор;
  • QLED панель
  • роздільна здатність 7680х4320;
  • розмір екрана 65 дюймів;
  • частота оновлення 100 Гц;
  • підтримка формату HDR (HDR10, HDR HLG, HDR10 +);
  • з Smart TV;
  • акустична система 4.2;
  • потужність динаміків 60 Вт;
  • тюнер : DVB-T2 HD, DVB-C (HD) антена; DVB-S2 HD супутник.

Дизайн

QLED Телевізор Samsung GQ65Q900 8K

Дизайн Samsung GQ65Q900 досить простий, дисплей тонкий. Підставка у вигляді двох ніжок стійка.

Якість зображення GQ65Q900 відмінна, проте переваг його роздільної здатності ми не бачимо. До прикладу, потокове відео 8K через додаток YouTube не працює. Наявні входи HDMI мають стандрат 2.0, і їх швидкість передачі даних недостатня для передачі інформації 8K зображення в якості HDR та при 60 кадрах в секунду. Для цього потрібен стандарт HDMI 2.1. Тобто для перегляду можливе лише підключення носія даних із збереженим 8К відео через USB.

Дисплей виглядає різким при швидких рухах зображення, деталі та кольорові переходи в темних сценах – яскраві. Samsung GQ65Q900 підтримує стандарти HDR10 та HDR10 +, проте продовжує відмовлятись у підтримці популярного DolbyVision. Загалом, дивлячись на екран з нормальної відстані сидіння перед телевізором, ми не помітили різниці, тут 8K зображення виглядає точно як зображення 4К. Проте, зображення на GQ65Q900 залишається кращим, ніж на багатьох інших телевізорах 4K. Це пояснюється сильним контрастом і простежуванням.

Разом із телевізором іде Samsung One Connect Box, у якому розташовані усі з’єднання. Тут є 4 входи HDMI, 3 входи USB 2.0, що дозволяють записувати через USB. Є і мережевий вхід та WLAN, а для прийому кабельного, супутника та наземного прийому доступні два тюнери.

смарт тв Samsung GQ65Q900 8K

Операційна система Samsung Tizen підтримує загальні програми для смарт-телебачення від Netflix до YouTube. Відтворення 8К через медіаплеєр Tizen можливе, але варто зазначити що працює дана програма не з усіма кодеками. З магазину Tizen можна завантажувати додаткові програми, проте вибір не такий великий як у Android TV.

Управління

пульт до GQ65Q900 8K

Керувати Samsung GQ65Q900 дуже просто, навігація по меню зрозуміла. Голосове управління за допомогою Bixby чи управління з смартфона та за допомогою пульта дистанційного керування дуже зручне. Ну і звісно, як і багато інших телевізорів Samsung, GQ65Q900 вписується в систему домашньої автоматизації SmartThings.

Читайте також:
Розумний Телевізор Samsung Q90 QLED Smart TV
Телевізор Samsung Q6FN QLED TV
Samsung Sero TV – 4K QLED телевізор

Звук

Якість звуку видає хороший результат. Два динаміка із сабвуфером добре звучать, тут немає необхідності в додатковій звуковій системі. При максимальній гучності не спостерігається ніяких шумів чи брязкання. Також Q900 можна використовувати як стереосистему, і відтворювати музику через потокові програми.

Щодо енергоефективності, то 8K телевізор використовує вдвічі більше енергії. Клас енергоефективності тут D.

Вирок

Загалом, QLED телевізор Samsung GQ65Q900 8K – телевізор із видатною якістю зображення, простотою у використанні та чудовим звуком. Проте є і недоліки, а саме погана енергоефективність, невелика перевага 8К та висока ціна.

Фото: Компанії Chip.de

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, почему нельзя забирать лишние деньги, которые может случайно выдать банкомат

Стаття доступна українською...Большинство из нас используют банкоматы для получения наличных, поскольку посещать отделение и получать средства на кассе не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -