Головна Новини сучасних технологій Як завантажити пісні з Spotify

Як завантажити пісні з Spotify

0
Як завантажити пісні з Spotify

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Ми твердо живемо в епоху потокової передачі музики, але іноді вам захочеться або навіть знадобиться завантажити пісні зі Spotify на свій телефон. Ось як це робиться.

Цікаво: Підказки, які допоможуть користувачам Spotify розкрити всі його можливості.

Існує кілька вагомих причин, чому ви можете захотіти завантажувати пісні зі Spotify, а не просто транслювати за бажанням. Якщо ви плануєте поїздку за кордон, плата за роумінг швидко повертається , тому завантажуючи купу музики, ви можете заощадити багато грошей.

Аналогічно, якщо ви збираєтеся перебувати в зоні, де немає Wi-Fi і слабкий мобільний сигнал, вам буде важко підтримувати мелодії в звичайному режимі. Завантажте кілька треків заздалегідь, щоб музика продовжувала відтворюватися.

Незалежно від вашої причини, Spotify дозволяє легко завантажувати до 10 000 пісень на кожному з 5 різних пристроїв.

ПРИМІТКА. Перш ніж почати, вам потрібно зареєструватися в Spotify Premium.

Коротка версія

  • Виберіть альбом або список відтворення
  • Торкніться завантаження

Крок 1. Виберіть альбом або список відтворення

Відкрийте програму Spotify і виберіть альбом або список відтворення, які хочете зробити доступними в автономному режимі. Зверніть увагу, що ви не можете завантажувати окремі треки.

Крок 2. Торкніться завантаження

У списку альбому або списку відтворення торкніться значка завантаження, який нагадує стрілку вниз. Після завершення піктограма завантаження стане зеленою, а біля кожного завантаженого треку буде зелена стрілка завантаження.

Відтепер щоразу, коли ви відтворюєте цей альбом або список відтворення, вони надходитимуть із вашого телефону, а не з серверів Spotify.

Цікаво: Музичний сервіс Spotify почав тестувати нову функцію “Історії”.

Поширені запитання

Як знайти всю завантажену музику?

Перейдіть на вкладку «Ваша бібліотека» та торкніться «Завантажено» у верхній частині екрана. Уся ваша завантажена музика буде перерахована.

Як підвищити якість завантажених треків?

За замовчуванням завантажені композиції не будуть найкращої доступної якості. Щоб покращити це, перейдіть у «Налаштування» > «Якість звуку», прокрутіть униз до «Завантажити» та виберіть «Висока» або «Дуже висока».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ