Реклама

Компанія Apple додала нові можливості iPhone та iPad

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, що компанія Apple додала нові можливості iPhone та iPad, випустивши операційні системи iOS 14.4 і iPadOS 14.4. Це версії Release Candidate, які доступні не тільки розробникам, але і звичайним користувачам в рамках програми відкритого бета-тестування.

iOS 14.4 і iPadOS 14.4 отримали нові візуальні і звукові ефекти при переадресації музики з iPhone 11 або iPhone 12 на HomePod mini. В налаштуваннях з’явилася нова опція для класифікації Bluetooth-пристроїв, через яких відбувається відтворення музики.

Також Apple додала опцію, яка визначає оригінальність комплектуючих камери, встановленої в iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. В iOS 14.4 камера iPhone може розпізнавати QR-код меншого розміру. У розділі «Вправи» додатка Apple Watch на iPhone з'явилася нова функція «Час ходьби», яка включає в себе перемикач «Передавати останні дані вправ з годинника».

Крім того, були виправлені помилки з артефактами при використанні HDR-режиму в камері iPhone 12 Pro, баг, через яку клавіатура в повідомленнях відкривалася з іншою мовою і так далі. Фінальна версія в тому ж вигляді повинна вийти через кілька днів.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, як не стати жертвою фішингу

Так як подібна діяльність стала дуже поширеною на платформах Інтернету, то, насамперед, потрібно розібратися що ж означає цей термін. Фішинг...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -