Реклама

Названо 4 марні технічні продукти, які ви не повинні купувати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Точно знати, в яку технологію інвестувати, не завжди легко. Однак деякі продукти на ринку рішуче не варті вашого часу чи грошей, навіть якщо вони роблять те, про що заявляють. 

Наклейки для телефону, які підсилюють сигнал

Ваш телефон не може отримати хороший прийом? Деякі продавці кажуть, що все, що вам потрібно, це невелика недорога наклейка. Ці так звані «антени» часто друкують із зображенням шестикутників, ланцюгів та інших геометричних фігур, щоб створити враження високотехнологічного.

Прочитайте відгуки про ці продукти на Amazon, і ви швидко знайдете багато незадоволених клієнтів. Деякі можуть бути позитивними, але фальшиві відгуки легко знайти для темних продавців Amazon.

Подумайте про це: якщо для покращення сигналу потрібен лише невеликий дешевий шматочок паперу з клеєм, ви можете покластися, що виробники телефонів одягнуть їх перед відправкою. Але вони цього не роблять, тому що наклейка нічого не робить.

Все ще потребуєте вирішення проблеми із сигналом? Якщо ви перебуваєте вдома, у вас є можливість купити справжній підсилювач мобільного телефону . Вони недешеві, і вони також не дуже мобільні, але вони мають перевагу фактичної роботи.

Цікаво: Відомо, чому необмежений мобільний трафік насправді не необмежений.

Наклейки радіаційного захисту

Більш-менш протилежні патчам для посилення сигналу, ці «пристрої» поглинають, блокують або нейтралізують все випромінювання, яке надходить і виходить із ваших пристроїв. Зокрема, роздрібні продавці кажуть, що захистять вас від 5G та електромагнітних полів (ЕМП). Вони також заохочують вас вільно наносити наклейки на свій мобільний телефон, ноутбук і майже будь-який побутовий прилад.

Залишаючи осторонь побоювання щодо впливу 5G та ЕРС на здоров’я, давайте розглянемо логіку цих наклейок. Якщо він поглинає небезпечне випромінювання, куди подіється радіація? Це всередині наклейки? Чи в кінцевому підсумку він наповнюється? Якщо воно так ефективно диспетчеризує, чому ця технологія не використовується для очищення місць ядерної катастрофи? Якщо ви просто створюєте навколо себе «бульбашку», як показано на рекламному зображенні вище, який радіус покриття? А випромінювання, яке генерує сам телефон – наклейка запечатує вас у бульбашку з цим випромінюванням? Це не виглядає безпечним.

Питань накопичується, але ми знаємо ось що: якби він робив щось із того, що стверджують рекламодавці, його бездротовий пристрій не працював би, оскільки покладається на радіосигнали (він же випромінювання) для підключення до веж, мобільного телефону та Wi-Fi.

Якщо ви купуєте його і виявляєте, що він дозволяє вам нормально використовувати телефон, він, безумовно, абсолютно марний. Крім того, ви повинні знати, що деяке обладнання проти 5G насправді випромінює небезпечні рівні радіації .

Якщо ви дійсно хочете використовувати більш здоровий підхід до технологій, краще обмежити використання соціальних мереж і  робити перерви на вулиці.

Цікаво: Розповідаємо, що таке сумка Фарадея і чи варто її використовувати.

Протектори роутера

Деякі вважають, що рівні випромінювання, які випромінює ваш Wi-Fi-роутер  , загалом шкідливі для здоров’я людини або посилюють (суперечливий) стан, відомий як електромагнітна гіперчутливість . У відповідь роздрібні продавці продають «охоронці» або «щити» маршрутизаторів , стверджуючи, що вони можуть повністю блокувати це випромінювання, подібно до того, як  працює сумка Фарадея  . У них така ж проблема, як і наклейки на телефон, що поглинають випромінювання: якщо захисник вашого маршрутизатора виконує те, що він заявляє, у вас серйозні проблеми з використанням Wi-Fi. Це тому, що ви заважаєте йому передавати сигнал.

Деякі роздрібні продавці навіть стверджують, що їхня є чудовим щитом, який працює, при цьому дозволяючи пристроям Wi-Fi підключатися. Якщо це відбувається, захисник маршрутизатора не виконує свою роботу. Це просто непотрібний шматок металу з завищеною ціною.

Примітно, що деякі люди купують екрани роутера, знаючи, що вони не зможуть використовувати Wi-Fi, і мають намір повністю покладатися на дротове з’єднання . Якщо це ваш план, ви можете замінити свій маршрутизатор Wi-Fi маршрутизатором лише для Ethernet, як-от Mikrotik hEX RB750Gr3 , дешевше , ніж ціна деяких із цих екранів для маршрутизаторів.

Ще одна річ: ви можете помітити нечесність або некомпетентність продавця, коли він рекламує, що його екрани роутера також можуть «блокувати 5G». Ваш маршрутизатор не випромінює сигнали 5G. Багато маршрутизаторів використовують діапазон 5 ГГц, але це не те саме, що стандарт мобільного зв’язку 5G . Деякі мобільні маршрутизатори можуть приймати сигнали 5G, але не можуть їх транслювати; 5G із сусідніх веж стільникового зв’язку все одно буде щасливим на вашому маршрутизаторі, незалежно від того, чи є у нього екран.

Цікаво: Що таке графеновий акумулятор і як він змінить технологію?.

Блокатори мікрофонів

У світі технологій конфіденційності ви можете знайти невеликий пристрій з роз’ємом 3,5 мм, який називається блокувальником мікрофона. Ідея полягає в тому, що після підключення до аудіовходу з підтримкою мікрофона на вашому смартфоні або комп’ютері «блокатор» буде імітувати шум звичайного мікрофона. Зловмисним програмам теоретично не залишається іншого вибору, окрім як слухати нісенітницю, а ви зберігаєте конфіденційність своїх розмов.

Якщо ви купуєте один із них, ви, ймовірно, турбуєтеся про  спостереження або злом . Хоча це обґрунтовані побоювання, цей продукт, чесно кажучи, не є рішенням жодної із загроз.

Крім роз’єму 3,5 мм, ваш пристрій майже напевно має принаймні один вбудований мікрофон (ви можете побачити два з них на зображенні вище – це два маленькі отвори збоку ноутбука). Якщо програма має доступ до мікрофона, вона не змушена слухати аудіороз’єм лише тому, що через нього проходить звук. Ми бачили, як багато рецензентів із iPhone відзначали, що, хоча блокувальник мікрофонів, здавалося, працював із сторонніми програмами, Siri не перебував у фазі й продовжував слухати через звичайний мікрофон. Поведінка програми за замовчуванням може полягати в безшумному прослуховуванні несправного порту назавжди, але комусь, хто хоче слухати вас, неможливо зупинити перехід на інший мікрофон.

Якщо ви хочете справжнього вирішення проблеми, ідеальним буде справжній вимикач для вашого мікрофона. Однак це рідкість у сучасних технологіях. Більш надійним, ніж «блокувальник мікрофона», принаймні, є просто відключення доступу до вашого мікрофона в налаштуваннях. Ви можете зробити це на Windows , Mac ,  iPhone та Android .

Цікаво: Суперконденсатори проти Акумуляторів: в чому різниця?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Популярний в Україні платіжний сервіс знову запрацював після тривалих технічних неполадок

Популярний в Україні платіжний сервіс знову запрацював після тривалих технічних неполадок. Раніше ми повідомляли, що сервіс онлайн-платежів Paycell від...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -