Реклама

Названо безпечний спосіб завантаження додатків на смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Протягом останніх декількох років, українці почали активно користуватися смартфонами та іншими розумними пристроями, які мають доступ до інтернету, серед яких варто відмітити розумні годинники, фітнес-браслети, планшети, ноутбуки і навіть такі побутові пристрої, як мікрохвильові печі та холодильник. З таким активним поширенням цих пристроїв серед населення, виникла цілком логічна проблема, а саме розповсюдження конфіденційної інформації в мережі і найчастіше, причиною цього стають віруси, які потрапляють на пристрої разом з різноманітними додатками. Саме про смартфони сьогодній й піде мова (хоча, в певній мірі це стосується й інших пристроїв) та буде названо безпечний спосіб завантаження додатків на смартфон.

В цілому, варто відмітити тільки основні правила, дотримуючись яких, ви зможете знизити ризик зараження свого пристрою шкідливим програмним забезпеченням і відповідно, знизити ризик поширення особистої інформації.

Цікаво: Названо причини, чому рекомендується повністю закривати додатки на смартфоні.

Серед найважливіших правил, перше місце займає завантаження додатків з офіційних джерел. В даному випадку мова йде про те, що будь-які програми, ігри та інше, варто завантажувати тільки з офіційних джерел. Сюди можна віднести магазин додатків Google (Play Market), Apple (AppStore) та інших. Звісно, ймовірність підчепити вірус навіть з цих магазинів присутній, але він набагато нижчий, ніж завантажуючи піратські версії додатків з відповідних ресурсів або магазинів.

Наступним правилом стане завантаження тільки тих додатків, які мають справді хорошу репутацію, велику кількість як позитивних, та і не дуже, відгуків, велику кількість завантажень і які регулярно оновлюються. Якщо ж ви вирішили завантажити додаток, який не відноситься до таких, то варто задуматися, чому він не популярний серед користувачів. Можливо він проблемний або в нього присутні проблеми з безпекою?!

Останнім правилом стане завантаження тільки справді корисних додатків, які виконують необхідні функції. Тут мова йде про ті додатки, які корисні для вашого пристрою і особисто для вас, оскільки навіть в офіційних магазинах додатків можна зустріти програми, які обіцяють швидкі та ефективні виправлення роботи смартфона (прискорення, підвищення автономності і тому подібне), але на ділі, весь їх функціонал зводиться до очищення кешу та програмного звільнення оперативної пам'яті.

Цікаво: Названо 2 шкідливі додатки, які рекомендується видалити із свого смартфона.

Запам'ятайте, що ми живемо в цифровому часі, користуємось соціальними мережами, реєструємо облікові записи на різноманітних ресурсах і всюди залишаємо свій цифровий слід, який при помилках в безпеці або наявності вірусів в смартфоні, може легко поширитися в мережі, та ще й у відкритому доступі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як безпечно користуватися смартфоном, без використання антивірусних програм

За останні декілька років, кількість активних користувачів смартфонів перевищила 3 млрд, що справді вражає, оскільки це справді велика кількість....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -