Home Новини Бізнес Названо найпоширеніші способи шахрайства з банківськими картами ПриватБанку

Названо найпоширеніші способи шахрайства з банківськими картами ПриватБанку

0
Названо найпоширеніші способи шахрайства з банківськими картами ПриватБанку

Зараз шахрайство з банківськими картами вийшли на новий рівень і їхня кількість невпинно збільшується. Навіть не дивлячись на те, що відомі банки, ПриватБанк серед них, постійно попереджують своїх клієнтів про шахраїв та їхні методи “роботи”, українці все рівно потрапляють в одні і ті ж пастки, та віддають свої гроші шахраям без сильного супротиву. Зараз же, буде названо найпоширеніші способи шахрайства з банківськими картами ПриватБанку та надано основні рекомендації щодо захисту від шахраїв.

Телефонні дзвінки

Серед найпопулярніших способів шахраїв варто відмітити телефонні дзвінки. Вони часто телефонують своїм потенційним жертвам та намагаються виманити конфіденційну інформацію, яка допоможе їм отримати доступ до Приват24 або ж дізнатися секретні дані вашої картки. Найчастіше шахраї використовують спосіб із виграшем, де повідомляють свою жертву про неочікуваний виграш в супер розіграші серед випадкових клієнтів тої чи іншої компанії. Зазвичай, шахраї просять відправити їм всі реквізити банківської карти для переказу виграних коштів.

Наступний спосіб не менш популярний – Служба Безпеки Банку. Шахрай телефонує до своєї жертви і представляється співробітником служби безпеки банку та повідомляє жертву про ймовірне блокування рахунків через підозрілу активність і тому подібне. Зазвичай, шахрай вимагає пройти актуалізацію даних під час телефонної розмови, де необхідно надати інформацію про свої рахунки, секретні слова, пін-код картки, пароль для входу в Приват24 і тому подібне. Варто пам’ятати, що справжні працівники банку ніколи не будуть вимагати від вас актуалізації даних по телефоні і тим більше вимагати від вас конфіденційну інформацію, або ж коди із смс від ПриватБанку.

Рекомендуємо: Названо спосіб, за допомогою якого Приватбанк змушує вас витрачати кредитні гроші.

СМС-інформування

Ще один спосіб, який використовується шахраями – смс-інформування. В даному випадку, ви отримуєте повідомлення про блокування рахунку із тими самими вимогами для актуалізації даних – паролі, коди, дані картки і тому подібне. Знову ж таки, ПриватБанк не буде вимагати актуалізацію даних через смс і в гіршому випадку, просто запросить вас в найближче відділення для надання необхідних документів.

У варіанті із смс-інформуванням можливі ще деякі варіанти розвитку подій. Можливі варіанти із повідомленням від інтернет-магазинів із шаленими знижками та спеціальними пропозиціями, де прикріплюється спеціальне посилання на підроблений сайт. У випадку покупки на такому сайті, шахраї дізнаються секретні дані вашої картки ПриватБанку, а саме номер, термін дії та секретний код на звороті. Як завжди, не рекомендується переходити на посилання, які приходять вам в смс-повідомленнях і тим більше, вводити дані для оплати за допомогою вашої картки.

Ще можливі варіанти із банкоматами, які обладнані додатковим обладнанням, яке зчитує дані вашої картки і передає стороннім особам для виготовлення дублікатів.

Як бачите, варіантів для шахрайства неймовірно багато і всі перерахувати ми не зможемо. Ми можемо відмітити тільки головні правила для безпеки вашої картки ПриватБанку та вашого рахунку, до яких віднесемо:

– Не повідомляйте стороннім людям секретні дані вашої картки.
– Не передавайте свою картку та смартфон стороннім людям.
– Не користуйтесь банкоматами, які розміщуються в малолюдних місцях.
– Не розраховуйтесь карткою в сумнівних інтернет-магазинах.
– Не переходьте на посилання в смс-повідомленнях.
– Не повідомляйте жодні секретні дані в телефонних розмовах із “співробітниками ПриватБанку”.

Також нещодавно з’явилася інформація, що шахраї від імені ПриватБанку виманюють кошти в пенсіонерів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS