Роботи-пилососи щораз більше захоплюють ринок і більшість з нас уже знайомі з ними. Так в чому полягає така популярність даних пристроїв? Сьогодні ми дамо відповідь на це питання.
Робот-пилосос все більше стає невід’ємним помічником в домашньому господарстві та значно спрощує процес прибирання. Окрім цього, у нього є ряд інших переваг. До переваг робота-пилососа над іншими пристроями такого типу можна віднести його розмір, простоту в використанні, управлінні, можливість планування прибирання та віддаленого керування, тощо.
Найбільшою відмінністю роботів-пилососів від стандартних пилососів є можливість його самостійного пересування по підлозі без людського втручання. Залежно від типу, роботи-пилососи можуть підмітати підлогу, збирати пил та дрібний мусор, протирати липку поверхню, очищати коврові покриття чи мити підлогу.
Окрім цього, його невеликий розмір та висота дозволяють легко прибирати у тих місцях, де стандартним пристроєм добратися не можливо. Наприклад, під ліжком, тумбочками чи диваном. Також такі пилососи мають функції оминання перешкод та датчики, які запобігають його падінню, наприклад під час прибирання на другому поверсі. Обладнані дані пристрої і іншими датчиками, які надають можливість роботу-пилососу повністю створювати карту вашого будинки чи квартири. В подальшому ви можете запланувати прибирання окремих зон в різні години чи дні.
Керування роботами-пилососами також є різне – ручне, пультом керування чи за допомогою смартфона. Відповідно до цього, є можливість дистанційно вказувати пристрою в якому місці чи зоні необхідно провести прибирання. За допомогою мобільних додатків запустити робот-пилосос можна перебуваючи далеко від дому.
Єдиний момент, який може для когось стати мінусом, це невеликий контейнер для збору пилу. Але є такі моделі роботів-пилососів, в комплекті з якими поставляється база, на яку при заповненні контейнеру під час прибирання пилосос повертається та звільняє контейнер від зібраного бруду. Далі він продовжує свою роботу із місця, де зупинився.
Не можна не відмітити, що функціональність робота-пилососа буде залежати від отримання ним конкретних функцій і відповідно від ціни. А ціни на дані пристрої розпочинаються від 3 000 грн. і можуть досягати 43 000 грн.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.