Названо способи перевірки стану акумулятора смартфона

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Одним із найважливіших компонентів смартфона є акумулятор і в разі проблем з ним, ви як мінімум втратите автономність і як максимум, втратите смартфон через ймовірне загорання. Щоб вберети себе від таких проблем, буде названо способи перевірки стану акумулятора смартфона. В даному випадку, мова більше піде про ті акумуляторні батареї, які можна знімати з смартфона та в подальшому замінювати.

В першу чергу варто перевірити стан контактів. Якщо на контактах видно білі або зелені плями, то це перша ознака появи корозії. В даному випадку, цю проблему можна вирішити простим очищенням контактів. Проблемою корозії контактів є те, що загальний стан акумулятора суттєво погіршується, а це негативно відображається на його автономності.

Наступним кроком стане перевірка батареї на здуття. Якщо ви помітили, що ваш акумулятор змінив форму із плоскої на заокруглену, то його варто негайно замінити, оскільки користуватися ним небезпечно. Такий акумулятор вже нестабільний і в будь-який момент може завдати шкоди смартфону та його користувачеві.

Далі необхідно перевірити акумулятор на механічні пошкодження та різноманітні вигини. Зазвичай, для пошуку таких механічних пошкоджень використовується простенький метод, який полягає в тому, що вам необхідно поставити батарею на рівну поверхню і розкрутити її, як дзигу. Якщо акумулятор буде крутитися довго, значить на поверхні є якісь пошкодження і він вже не такий плоский, як має бути.

Також, для перевірки акумулятора, можна звернутися за допомогою до мультиметра і виміряти напругу батареї. Варто зауважити, що замір необхідно виконувати тільки тоді, коли батарея заряджена повністю. Отримані результати порівнюйте з тими, які написані на самій батареї. Якщо відхилення суттєві, то варто придбати новий акумулятор.

Тепер розберемося з тими акумуляторами, які не знімаються.

В даному випадку також перевіряємо акумулятор на ознаки здуття і якщо кришка панелі смартфона починає відходити, то це поганий знак.
Також можна скористатися спеціальними кодами, для різних смартфонів вони можуть відрізнятися. Ввівши цей спеціальний код, вам потрібно буде вибрати інформацію про акумулятор (батарею). Перед вами з’явиться вся доступна інформація про батарею і там ви дізнаєтеся, чи з нею все добре.

Також можна скористатися спеціальними додатками для перевірки батареї та додатками, які вимірюють температуру смартфона. Додатки для батареї будуть збирати інформацію про акумулятор і через деякий час покажуть всю статистику з використання, заряджання та автономності смартфона.

Додатки, які вимірюють температуру смартфона покажуть, наскільки добре працює ваш смартфон і чи не перегрівається. Якщо ж він перегрівається, але причин для цього нема, то швидше за все, проблема буде саме в акумуляторі.

І на кінець, нагадуємо, що кожна батарея, яка використовується на смартфонах, має обмежений термін придатності і через 2-3 роки використання, зменшення автономності стає нормальним. Якщо ж у вас виникають проблеми через рік користування, то це сигналізує про проблеми із смартфоном або ж із якістю акумулятора.

Також нещодавно було названо 5 причин, чому не варто купляти акумуляторні чохли.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Cмартфон Xiaomi Mi 11 отримає чотиригранний вигнутий дисплей

Останнім часом, все більше чуток з'являється навколо майбутнього смартфона Xiaomi Mi 11. Раніше повідомлялося, що новинка буде першою працювати...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -