Реклама

Новий інтерфейс Origin OS був розроблений дизайнером Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Новий інтерфейс Origin OS був розроблений дизайнером Apple. Origin OS – нова фірмова оболонка компанії Vivo.

Багато виробників смартфонів розробляють власні призначений для користувача інтерфейс на базі операційної системи Android. Компанія Vivo раніше працювала над FunTouch для своїх смартфонів, однак тепер виробник підтвердив, що FunTouch буде замінена новою оболонкою OriginOS.

Новий інтерфейс Origin OS був розроблений дизайнером Apple

На своїй сторінці в соціальній мережі Weibo компанія Vivo опублікувала кілька зображень зі слоганом Brave New World, який вказує на повну переробку призначеного для користувача інтерфейсу.

Відомий інсайдер під ніком Digital Chat Station підтвердив, що він вже встиг випробувати Origin OS, яка зазнала серйозні зміни в інтерфейсі. Він також підтвердив, що Origin OS стане першою оболонкою, яка дозволить перемикатися на льоту між Origin OS і чистим Android. Також він же заявив, що Origin OS претендує на звання однієї з кращих графічних оболонок на базі операційної системи Android.

Новий інтерфейс Origin OS був розроблений дизайнером Apple

Нещодавно менеджер по новим продуктам iQOO, підрозділа Vivo, повідомив, що новий призначений для користувача інтерфейс компанії був розроблений дизайнером Apple. Origin OS запропонує безліч нових функцій.

Очікується, що Vivo офіційно представить OriginOS 19 листопада в Китаї, а також анонсує кілька нових продуктів, включаючи додатки, ігри і так далі.

Інтерфейс Origin OS буде доступний для нових та існуючих смартфонів Vivo.

Читайте також: Vivo Анонсувала 5G Смартфони Середнього Класу Y73s

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple TV 4K з новим процесором

В найближчий час, компанія Apple, планує оновити свою тв приставку. Apple TV 4K з новим процесором A12X, який має...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -