Реклама

Що робити, якщо у вас зламалася банківська карта Приватбанку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Продовжуємо тему банківських карт і на цей раз поговоримо про те, що робити, якщо у вас зламалася банківська карта ПриватБанку. Питання справді актуальне, оскільки власників банківських карт від Приватбанку неймовірна кількість і з картами завжди щось, та й трапляється. Найчастіше в клієнтів банку виникають проблеми із втраченими картами, “зажованими” в банкоматі, пошкодженими і навіть зламаними. От про останній випадок коротко й розповімо.
В яких випадках банківська карта може зламатися? Причин, через які може зламатися карта не так багато, але найпопулярніші це:

  • картка в задній кишені штанів і при сіданні вона деформується, або ламається;
  • неправильне витягання карти із банкомату / терміналу;
  • спеціальне піддавання карти деформаціям.

Це тільки найпопулярніші випадки, коли карта може зламатися, хоча "умілці" можуть нас здивувати ще багатьма новими способами пошкодження банківської карти.

Так ось, у вас зламана карта Приватбанку (по якійсь причині) і ви не знаєте що з нею робити. Найперше, не варто нею користуватися в терміналах самообслуговування та банкоматах, оскільки вони просто не повернуть вам вашу частину карти, а ви тільки пошкодите банкомат і термінал.

Наступне, це не варто її склеювати в цілу. Банкомат також не прийме таку карту (хіба що в безконтактному вигляді) і ви тільки виведете банкомат з ладу. Також не варто користуватися такою картою для розрахунку в магазинах, оскільки в продавців можуть виникнути зайві та цікаві запитання до вас і до вашої "цікавої" карти.

Так що ж робити? В першу чергу, перейдіть в Приват24 та замовте випуск нової карти (причиною можете назвати поломку карти, в прямому значенні того слова). Також можете особисто відвідати найближче відділення ПриватБанку, і показати їм свою карту, що б в них не виникло зайвих запитань, та віддайте їм її на утилізацію.
У випадку, якщо вона зламалася і ви її викинули в смітник, то негайно заблокуйте її в Приват24, оскільки деякі умільці зможуть знайти її і спробувати нею розплатитися в магазинах, особливо якщо вона безконтактна.

Як бачите, все зводиться до того, щоб віднести та віддати пошкоджену карту у відділення ПриватБанку, де вам випустять нову і можливо, навіть безкоштовно.

Користуйтесь бережно не тільки своїми особистими речами, а й картами також, оскільки вони ключ до вашого банківського рахунку, а зараз без банківської карти часом буває досить складно.

Також нещодавно стало відомо, чому банкомати ПриватБанку часто розміщують в продуктових магазинах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо способи використання NFC-міток в повсякденному житті

Останнім часом великою популярністю користуються банківські карти, якими можна розраховуватися практично в будь-якому більш-менш великому магазині, інтернет-магазинах і навіть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -