Реклама

Українцям розказали, чи можна “підчепити” вірус-троян при перегляді сайтів для дорослих

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто, на різних форумах можна зустріти анонімні скарги користувачів про те, що їм на електронну пошту приходять листи з вимаганням грошей. Зазвичай, в отриманому листі йдеться про те, що “Хакер отримав доступ до вашого пк, камери, мікрофону і робочого столу з допомогою троянського вірусу і в нього є компромати, що ви відвідуєте сайти для дорослих. Якщо ви не заплатите певну суму в біткойнах, то він викладе всі доступні відео з вами в соціальних мережах”. Такий варіант вимагання досить частий і інколи текст повідомлення може відрізнятися дещо, але суть одна й та сама. І так, ITechNews спробує розібратися з цією ситуацією і розкаже українцям, чи можна “підчепити” вірус-троян при перегляді сайтів для дорослих.

В першу чергу варто відмітити, що ваша електронна адреса потрапила в базу даних шахрая і він просто займається масовим розсилання таких листів. Велика ймовірність, що якщо добре вивчити отримане повідомлення, то виявиться що воно просто перекладене і точно не було адресоване саме вам. Зазвичай, так листи отримують англомовні користувачі, але бувають випадки, що “під роздачу” потрапляють і українські адреси.

По-друге, підчепити вірус — троян при простому перегляді сайтів неможливо. Раніше, з використанням в браузерах Flash та Java, така можливість була доступна через їхні вразливості. Для того, щоб підчепити цей вірус, необхідно завантажувати файли, в яких можуть бути вбудовані віруси. В інакшому випадку, шанси близькі до 0.

В будь-якому випадку, якщо ви переглядаєте сайти сумнівного характеру, не рекомендується погоджуватися на “Підписку” та не завантажувати спеціальні клієнти на свої пристрої. Також варто забути про Розширення в браузері, які може пропонувати такий сайт, тому що вони можуть збирати та надсилати велику кількість інформації своїм розробникам.

Якщо нічого не завантажувати, не підписуватися на розсилання, не встановлювати розширення браузера і тому подібне, то ваші пристрої не зможуть підчепити цей вірус.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В мессенджере Viber будет доступен новый вид защиты от мошенников

Стаття доступна українською...Пока мессенджер Viber остается одним из популярных приложений среди украинский, мы будем будем описывать возможные варианты мошеннических...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -