Головна Новини сучасних технологій Українцям розповіли, чи можна носити смартфон в кишені штанів

Українцям розповіли, чи можна носити смартфон в кишені штанів

0
Українцям розповіли, чи можна носити смартфон в кишені штанів

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Всі, хто мають мобільний телефон, зазвичай носять його в кишені, тому що це зручно, коли його потрібно швидко дістати для використання. Та чи замислювалися Ви над тим, що це може зашкодити здоров‘ю. В друкованих виданнях, інтернеті, багато публікацій про те, що електромагнітні хвилі, які випромінює телефон вкрай негативно впливають на організм людини. Пишуть, що випромінювання може викликати онкологічні захворювання, впливати на «чоловіче здоров‘я» та інше.

Можливо, електромагнітні хвилі, що випромінює мобільний телефон впливають на людський організм, але він не значний, тому що цей фактор би був у переліку, що викликає ту чи іншу хворобу. До того ж, наукового підтвердження цьому немає. В час передових технологій, коли інформація поширюється дуже швидко, новина про те, що мобільний телефон може шкодити здоров‘ю людини облетіла б світ блискавично, і наврядчи людство користувалося далі цим чудом техніки. До речі, науково доведено, що разом люди проводять з мобільним телефоном весь свій час. Можна з впевненістю сказати, що мобільний телефон став невід‘ємною частиною існування людини в ХХІ столітті.

Як смартфон впливає на здоров‘я людини?

На основі досліджень, які проводила Всесвітня Організація Охорони Здоров‘я на протязі двадцяти років про шкідливий вплив мобільних телефонів на здоров‘я людини - можна з впевненістю сказати, що результати свідчать про те, що немає підстав для страху бути опроміненим. Всю цю інформацію можна знайти на їх офіційному сайті. Питання ґаджетів на життєдіяльність людини, знаходиться постійно на контролі організації.

Цікаво: Наскільки технологія NFC небезпечна для людей і чи варто нею користуватися.

На цьому питання носіння смартфона в кишені можна вважати вичерпаним, але ні. Є несприятливі фактори, коли носиш телефон в кишені, які призводять до негативних наслідків, і здоров‘я вони не стосуються. Одним із таких є пошкодження екрану смартфона чи можливість випадкових натискань, тощо.

Наслідуючи сучасні тенденції у виготовленні мобільних телефонів, їх виробники все частіше випускають моделі зі скляними задніми панелями. Це робиться як для естетичного вигляду телефону, так і через те, що смартфон можна заряджати бездротовим зарядним пристроєм. Це неможливо зробити з телефоном, який має пластмасовий корпус задньої панелі.

Через деякий час, телефон з скляною панеллю, на жаль, втрачає свій презентабельний вид, тому що предмети, які потрапляють до кишень разом з смартфоном можуть пошкодити його, а в деяких випадках навіть гірше - розбити.

Цікаво: Створено розумну колонку, яка здатна “підслуховувати” серцебиття.

Щодо випадкових натискань, то в кожного були випадки, коли телефон, знаходячись в кишені, самовільно виконував ті чи інші функції без відома власника - це фото, дзвінки, відкриття програм… Потрібно уважно слідкувати за тим, щоб телефон був заблокований, перед тим, як класти його до кишені.

Якщо телефон самовільно здійснив дзвінок на якусь із екстрених служб, і Ви це помітили, то потрібно обов‘язково повідомити оператора про хибний дзвінок, тому що він може відволікти працівників служби від «реальних» викликів. Цим самим ви полегшите роботу співробітників екстрених служб.

Ще однією причиною, щоб не класти незаблокований телефон в кишеню, є те, що можна ненароком передати особисту інформацію комусь, хто не мав би її бачити.

Тому ретельно перевіряйте телефон, якщо ви кладете його в кишеню, щоб уникнути курйозних ситуацій.

Також нещодавно стадо відомо, що компанія Google запускає додаток “Дослідження Здоров’я”.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ