Home Новини сучасних технологій Відомо, для чого розробляють все швидший і швидший інтернет

Відомо, для чого розробляють все швидший і швидший інтернет

0

Нас постійно знайомлять із різними новими винаходами. Зараз активно розробляють 5G та новий стандарт Wi-Fi 6. Зрозуміло, що з новими технологіями стане набагато швидший інтернет. Але для чого він потрібний, якщо раніше обходились повільним і не жалілись.

Усі пам'ятають, як вдома в ноутбуках були модеми з обмеженою швидкістю, так ще й і трафік обмежували. Тобто, не можна було безлімітно використовувати мегабайти, була межа після якої швидкість ставала ще нижчою. Окрім цього, інтернет був повільний. Не можливо було загрузили гру чи фільм, а скачати на комп'ютер так взагалі ціла проблема. Мало того, перед тим взагалі був такий інтернет, що не міг загрузити картинку в браузері, тому приходилось відключати загрузку.

Цікаво прочитати: Наскільки швидкий Інтернет-сервіс Ілона Маска Starlink?

Зараз світу пропонують дуже швидкий безпровідний та мобільний інтернет. Для цього створюють 5G зі швидкість до 15 Гбіт/с та Wi-Fi 6 - до 11 Гбіт/с. Ця швидкість в десятки разів більша, ніж та, яка була колись. Так для чого ж так сильно збільшувати швидкість інтернету, якщо колись без цього спокійно обходились?

Справа в тому, що раніше комп'ютери та ноутбуки були далеко не у всіх, смартфони теж були швидше рідкістю, ніж повсякденністю, а інших ґаджетів, які потребували інтернет просто не існувало. Зараз світ дещо змінився і кількість пристроїв, які підключаються до Wi-Fi або мобільної мережі в декілька разів більше. В кожному будинку є мінімум декілька смартфонів, окрім цього комп'ютери, ноутбуки, телевізори, розумні системи для управління будинком та інше. Все це потребує швидкого інтернету і одночасно. Уявляєте як би всі ці пристрої працювали, якби інтернет був такий як колись? Вони просто не змогли б функціонувати.

Насправді, стрімке збільшення швидкості інтернету цілком зрозуміле, адже потреба в ньому зростає з кожним днем. Чим більше пристроїв, тим більше потрібно трафіку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS

Exit mobile version