Home Новини сучасних технологій Відомо, для чого всередині комп’ютера потрібна батарейка

Відомо, для чого всередині комп’ютера потрібна батарейка

0

Якщо заглянути в середину комп’ютера, то на материнській платі можна побачити маленьку батарейку. Раніше її використовували для годинника та для того, щоб налаштування BIOS зберігались. В сучасних комп’ютерах ця батарейка потрібна лише для годинника. Тобто, щоб виключеним, комп’ютер все рівно знав який час.

В комп'ютерах старого виробництва ця батарейка була майже вічна і замінювати її не треба було. В сучасних, вона може починати сідати вже через декілька років. Якщо говорити про годинник, то по ньому ви не помітите, що батарейка підлягає заміні. Адже ваш комп'ютер з'єднаний з інтернетом.

Щоправда, є декілька ознак того, що батарейка вже сіла. Якщо ви хочете перевірити це по годиннику, то вам просто потрібно в налаштуваннях відключити синхронізацію і тоді все стане видно. Годинник, при сівшій батарейці, буде або відставати, або спішити, або взагалі якось незрозуміло показувати.

Цікаво: Razer готується представити свій перший PC.

Буває, що комп'ютер сам по декілька разів вмикається і вимикається. Це теж ознака того, що батарейку пора змінювати. Але таке буває лише на комп'ютерах зі старими материнськими платами. З новими такого не трапляється.

Ще однією ознакою є різні сповіщення при ввімкненні комп'ютера. Повідомляють вони зазвичай за різні помилки. Ці сповіщення можна просто пропустити і все.

Є такі плати, які повідомляють про те, що батарейка застаріла. Але все це не настільки достовірна інформація. Якщо ви точно хочете знати чи міняти батарейку чи ні, то потрібно її вийняти і виміряти напругу.

Враховуючи те, що зараз комп'ютери люди змінюють частіше, ніж раніше, то батарейка може взагалі не зіпсуватись, а комп'ютер вже змінять на новий.

Виробники могли б замість батарейки робити акумулятор, його б не потрібно було змінювати, він би просто заряджався. Але це було б небезпечно для самої материнської плати

Висновок тут один. Не варто хвилюватись за батарейку. Якщо вона і сяде, то, швидше за все, ви цього ніколи не помітите, а комп'ютеру це не зашкодить.

Також нещодавно українцям розповіли, як не потрапити в психологічні пастки онлайн-ігор.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS

Exit mobile version