Реклама

Відомо, що робити, якщо смартфон почав виснути і повільно працювати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У ХХІ столітті відбувається гонитва за першість у технологічних розробках. Щороку виробники мобільних телефонів оновлюють лінійки своїх відомих моделей, тим самим створюючи конкуренцію у дизайні, функціонуванні своїх пристроїв.

Основою роботи кожного смартфона є швидкість і продуктивність гаджету, і кожен користувач може обрати саме той мобільний телефон, який відповідає його критеріям. Проте після тривалого користування пристроєм, власник може помічати зміни в роботі телефону, і вони зазвичай можуть призвести до його поломки.

Цікаво: Чи потрібно видаляти кеш? Якщо так, то яких додатків?

Тому під час користування мобільним телефоном слід дотримуватися таких правил:

  • Своєчасно закривати непотрібні додатки та програми, тому що вийшовши з них, користувач не зупинив їх роботу.
  • Час від часу потрібно перезавантажувати мобільний телефон, щоб операційна система оновилася.
  • Потрібно регулярно оновлювати додатки та програми, це покращить роботу пристрою.
  • Іноді скидати телефон до заводських налаштувань.
  • Бажано видаляти програми, які займають багато оперативної пам’яті телефону.
  • Підчистити пам’ять на смартфоні можна шляхом видалення непотрібних файлів, адже вони також можуть бути причиною постійних підвисань пристрою.
  • Коли ви завантажуєте нову програму чи додаток, то краще, щоб це відбувалося на карту пам’яті, а не на оперативну пам’ять гаджету.
  • При користуванні мобільним телефоном слідкуйте за тим, щоб у роботі була тільки одна програма, а не кілька, адже це виснажує ресурси смартфона.

В переважній більшості підвисання телефона відбувається тому, що оперативна пам’ять повністю забита різноманітними файлами, тому потрібно слідкувати за тим, щоб хоча б 60% залишалися вільними. Віруси також можуть негативно впливати на роботу смартфона, тому потрібно, щоб антивірусна програма завжди була присутня на ньому.

Також поліпшить роботу телефона періодичне скидання налаштувань до заводських. Якщо вище зазначені поради не допомагають, слід звернутися до спеціалістів, вони допоможуть дізнатися в чому причина несправності пристрою.

Цікаво: Названо програми, які варто замінити, щоб смартфон запрацював швидше.

Не виключайте того, що механічні пошкодження могли спричинити гальмування роботи смартфона, тоді потрібно замінювати ту чи іншу деталь в гаджеті.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы самые популярные виды экранов в современных смартфонах

Стаття доступна українською...Среди всего многообразия смартфонов, которые сейчас доступны на рынке, можно встретить большое количество моделей, которые похожи по...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -