Реклама

Xiaomi вирішили оригінально “потролити” компанію Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нові смартфони Apple, як і стверджували численні чутки, позбулися комплектних навушників і зарядних пристроїв. Причому більш старі моделі також незабаром будуть продаватися в такому ж вигляді. Компанія Apple говорить, що це заради турботи про екологію, і в цьому є сенс. Але, само собою, конкуренти повз такого приводу пройти не могли. Сьогодні, Xiaomi вирішили оригінально “потролити” компанію Apple саме через комплектацію нового iPhone 12.

Як бачимо, нам обіцяють, що ніхто нічого з комплекту Mi 10T Pro забирати не буде. Само собою, інших апаратів це теж стосується.

Будемо слідкувати за розвитком подій і очікувати на продовження цієї історії. Можливо, що Apple зреагує на такі жарти і ми дізнаємося щось нове.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На ринок виходить новий доступний смартфон Cubot

На ринок виходить новий доступний, разом із цим і преміальний смартфон Cubot C30. Отримав телефон елегантний дизайн та доступний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -