Home Огляди Огляд Lenovo Tab P11 2-го покоління

Огляд Lenovo Tab P11 2-го покоління

0

Сьогоднішня стаття присвячена огляду планшета від компанії Lenovo – Tab P11 2-го покоління. Ми користувались пристроєм з маркуванням TB350FU, що говорить про версію планшета з підтримкою Wi-Fi, оперативна пам’ять 6 Гб, вбудована 128 Гб. Даний планшет відноситься до середнього класу, та порівняно з попередниками отримав нову SoC та інші, не такі значні, оновлення.

Перше враження від планшета, це яскравий, насичений екран. Просто не можливо відірватись від кольорової гами. Дуже приємна. Екран тут IPS з роздільною здатністю 2 000 x 1 200 пікселів. Діагональ 11,5 дюймів, яскравість 400 кд/м². Контрастність висока, що забезпечується низьким значення чорного. Мерехтіння при користуванні ми не помітили, не зважаючи на різні рівні налаштування яскравості. З цим все в порядку.

Користування екраном плавне, він швидко реагує на ваші дії. Частота оновлення тут 120 Гц. Є підтримка Precision Pen 2. Придбати ручку можна окремо. Для розблокування екрана можна використовувати стандартно фізичну кнопку, або ж налаштувати розблокування через розпізнавання обличчя за допомогою фронтальної камери.

https://itech.co.ua/wp-content/uploads/2024/01/doc_2024-01-31_12-04-45.mp4

Щодо кутів огляду, то з якого боку не дивитись на екран, зображення залишається все ще стабільне, що дозволяє добре роздивлятись зміст. Але звісно, не все так ідеально. Як і в більшості планшетів та й інших гаджетів, проблема з відображенням змісту на екрані виникає за межами приміщення, на вулиці. При яскравому освітленні високий рівень відбиття і розгледіти будь-що стає дуже складно.

Корпус. Він металевий сірого кольору з поєднанням пластикової верхньої частини також сірого кольору. Це необхідно для кращого прийому сигналу. Планшет добре сидить в руках, краї чіткі. На задній панелі розташована камера. Екран захищений склом Gorilla Glass 3. Збоку корпусу розташовані фізичні кнопки. З лівого боку ви знайдете кнопку ввімкнення та динаміки, з правого також динаміки, а ще порт USB-C та 3,5 мм. Перемикання гучності розташовано зверху поряд із місцем для карти пам’яті. Знизу розташований стикувальний порт. Одразу відмітимо, що таке розташування кнопок не є дуже зручним, принаймні для нас. Досить важко натискати копку розблокування, так як вона невелика і знаходиться на самому краю.

Щодо камер, то в більшості випадків вони розраховані на здійснення відеозв’язку, сканування QR-кодів, тощо. Тобто не варто очікувати від них хороших знімків. Lenovo Tab P11 2-го покоління отримав задню 13-мегапіксельну камеру та 8-мегапіксельну фронтальну камеру. Не дивлячись на це, знімки досить не погані. При хорошому освітленні деталі зробленого фото на основну камеру досить чіткі, кольори яскраві. Відео можна записувати максимум у 1080р і результат також досить хороший.

https://itech.co.ua/wp-content/uploads/2024/01/vid_20240127_110940013.mp4

Працює Lenovo Tab P11 G2 на процесорі MediaTek Helio G99, що забезпечує високу продуктивність і проблем в роботі ви не побачите. Екран прокручується швидко, програми відповідають миттєво, ніяких затримок чи заїкань. Веб-серфінг також приємно вражає, все швидко та чітко. Також відсутнє нагрівання при довготривалому навантаженні. Операційна система тут Android 12. Оновлення безпеки повинне надходити мінімум до 2025 року.

Як ми зазначали вище, динаміків тут 4 і вони працюють також без нарікань. На різному рівні гучності звук залишається чистим, без спотворень.

Щодо комплектації, то ви отримуєте планшет із зарядним пристроєм потужністю 20 Вт, інструкцію та металеву шпильку. Зарядка відбувається досить довго, потрібно близько 3 годин для повної зарядки, при цьому часу роботи від зарядки до зарядки більш ніж достатньо. Залежно від навантаження планшет може працювати від 5 до 14 годин. В режимі очікування ще довше. Акумулятор тут ємністю 7500 мАг.

Отож, які плюси ми виділили при користування Lenovo Tab P11 G2. Це:

  • дисплей із чудовими кольорами та яскравістю
  • продуктивність
  • відсутність нагрівання
  • підтримка пера та інших аксесуарів
  • основна камери та динаміки

З мінусів:

  • роташування фізичних кнопок
  • високрий рівень відбиття за межами приміщення
  • посередня фронтальна камера

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS

Exit mobile version