В Україні особливо представляти месенджер Viber нема потреби, оскільки ним користуються практично всі власники смартфонів. Колись, років так 5-6 тому, месенджер був справді топовим і працював він майже ідеально, тай скарг на нього надходило не так багато. Зараз же, ситуація дещо змінилася і при користуванні месенджером вже не виникає таких приємних відчуттів, як це було раніше. Зараз ми, в ITechNews, користуємося Viber в рідких випадках і тільки тоді, коли це справді необхідно. Відповідно до цього, зараз буде названо 4 причини, чому вам більше не потрібен месенджер Viber. Зразу попереджаємо, що це тільки наша особиста думка і вона може відрізнятися від вашої. З цим розібралися, тому розпочинаємо.
Якість дзвінків
Месенджер Viber, як і інші популярні месенджери, пропонує можливість здійснювати дзвінки до інших користувачів месенджера. Це корисна функція, яка часто стає в нагоді тим, хто не має можливості зв’язатися з родичами, окрім як через Viber.
Проблемою тут є якість дзвінків, а вона бажає кращого. Якби нас не запевняли, але здійснювати дзвінки в месенджері складно через те, що вас часто не чують на тому кінці, дзвінки перериваються і часто «відсутнє підключення інтернету». З особистого досвіду, дана проблема спостерігалася не тільки при користуванні месенджером в Україні, а й за кордоном.
Спам
Хоча у Viber і проводять активну боротьбу із спам-акаунтами, їх все одно неймовірно багато. Практично кожного дня мені надходять «супер вигідні пропозиції», «акції» та «неймовірні виграші». Напевно говорити, що це нервує, навіть не буду.
Те саме стосується й реклами, яка часом взагалі виходить за межі дозволеного і показує такий вміст, який жодним чином не може мене зацікавити.
Дизайн та швидкість роботи
Серйозно дизайн в месенджері не змінювався досить давно. Звісно, деякі зміни відбувалися, але це було більш косметично. Якщо порівнювати із WhatsApp, то Viber явно лідирує по змінах, але якщо взяти до уваги Telegram, то тут він явно поступається.
Також варто відмітити й швидкість роботи самого додатку, оскільки він часто працює повільно і не вспіває за натисканнями на екрані, що досить неприємно бачити в 2021 році.
Альтернативи
Альтернативи, тобто конкуренція, це те, що змушує всіх рухатися вперед і месенджери в тому числі. Зараз доступна велика кількість месенджерів, які більш привабливі, швидші і функціональніші, ніж Viber. Для прикладу, ми завжди приводимо Telegram, але сюди ще можна включити й Signal, який також прекрасно виконує свої функції і виглядає «свіжіше».
Ми назвали тільки основні 4 причини, які на нашу думку варті того, щоб почати користуватися тими месенджерами, які виконують свої функції набагато краще.
Також нещодавно було названо 5 правил правильного спілкування в месенджері Viber.
Не забудьте подписаться на нашего Главного Редактора в Instagram, или на нашу официальную страницу в Facebook, канал в Telegram и в Twitter. Также следите за нами в Google News.