Реклама

Названо 5 правил правильного спілкування в месенджері Viber

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якщо ви відноситеся до тої категорії людей, яка колись писала та відправляла звичайні листи через пошту (не електронну), то вам знайома така річ, як правильний тон при написанні листа. Фактично, це ще можна назвати культурою спілкування за допомогою букв. Враховуючи те, що на подвір’ї 2021 рік і традиційні листи було замінено на електронні та листування в месенджерах, не дивно, що правильний тон або культура написання тексту давно відійшла на другий план. Як ви здогадалися, сьогоднішній матеріал не буде стосуватися смартфонів або інших технічних тем, а стосуватиметься культурного спілкування в месенджерах, а саме буде названо 5 правил правильного спілкування в месенджері Viber. Месенджер Viber вибрали по тій причині, що він найпопулярніший серед українців і там досить часто можна зустріти відсутність правильного спілкування.

  1. Перед дзвінком до незнайомої людини, запитайтеся, чи вона може розмовляти.

Напевно перше, що найбільше дратує, це коли хтось незнайомий телефонує в месенджері, попередньо не запитавшись дозволу і не дізнавшись, чи потенційний співрозмовник має можливість зараз спілкуватися.

Варто не забувати, що ви телефонуєте незнайомій людині, яка просто може бути зайнята своїми важливими справами, або ж в нього просто відсутній інтернет на смартфоні.

Найкращим варіантом буде, якщо ви попередньо відправите текстове повідомлення до незнайомої людини із проханням призначити годину, коли можна з нею можна буде розмовляти.

  1. Відправлення голосових повідомлень.

Відкриємо великий секрет - ніхто не любить прослуховувати голосові повідомлення, особливо це стосується незнайомих співрозмовників. Проблема захована не тільки в тому, що повідомлення потрібно прослуховувати, а ще й те, що співрозмовнику прийдеться залишати своїх друзів або родичів, щоб спокійно прослухати ваше голосове повідомлення.

Найкраще буде, якщо ви попередньо візьмете дозвіл в співрозмовника на отримання голосових повідомлень. Ще кращим рішенням буде використання традиційних текстових повідомлень.

  1. Текстові повідомлення.

Навіть з текстовими повідомленнями не все так просто, оскільки багато хто забуває, що вживання та відправка повідомлень з нецензурною лексикою вважається поганим тоном і зразу показує співрозмовнику, з якою людиною він має справу. Читати такі повідомлення взагалі нема жодного бажання, а відписувати на них - ще менше.

Використовуйте культурну або розмовну мову і не забувайте, що українська або російські мови мають великий набір справді гарних виразів.

  1. Відправка медіафайлів.

Як відомо, в месенджері Viber (в Telegram і WhatsApp також) доступна відправка зображень, аудіофайлів та відеофайлів, тобто медіафайлів. Досить сильно нервує той факт, що більшість користувачів месенджера вважають за необхідне відправити вітальні листівки, відео-привітання та аудіо-привітання всім іменинникам і тому подібним винуватцям свята.

Практично ніхто не думає про те, що в співрозмовника може бути обмежена кількість мобільного інтернету і завантаження всіх медіафайлів може суттєво зменшити кількість вільних МБ або ГБ.

Рекомендація така ж, як і в попередніх випадках - запитайтеся у співрозмовника, чи моде він отримати медіафайли, особливо коли мова йде про великі медіа.

  1. Смайлики та стікери.

Варто пам'ятати, що не всі люди використовують смайлики та стікери під час листувань в месенджерах та соціальних мережах. Особливо це стосується тих співрозмовників, які вже старшого віку, або ж тих, хто в листуванні вами, жодного разу не використовував смайлики або стікери.

Рекомендація тут досить проста - якщо вам не відправляють стікери та смайли, то й ви не відправляйте їх.

Дотримуючись цих основних правил / рекомендацій, спілкування з вами стане набагато приємніше, простіше, швидше та результативніше.

Також нещодавно було названо найбільш дратівливі проблеми в месенджері Viber.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Приставка Sony PlayStation 5 вже продається за завищеною ціною

Очікування Sony PlayStation 5 завжди велике, оскільки його випуск відбудеться лише за 2 дні. Однак сьогодні було помічено, що приставка Sony PlayStation 5 вже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -