Як почистити екран ноутбука

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ласкаво просимо до нашого посібника про те, як почистити екран ноутбука. Екран вашого ноутбука – це не лише безцінне вікно в світ Інтернету, але й магніт для всіляких частинок та детритів – від стародавніх харчових плям, до пилу та невидимих мікробів та бактерій.
РК-екрани ноутбуків дуже чутливі, багато з них не мають рівня захисту, який раніше мали скляні екрани на старих моніторах ЕПТ. Тому не використовуйте на своєму екрані очищувач скла, очищувач вікон та інші жорсткі продукти.

Для яких екранів використовувати спиртовий розчин?

Як почистити екран ноутбука

Деякі екрани – наприклад, певні екрани MacBook і сенсорні екрани – мають олеофобний шар, який забезпечує певний захист від відбитків пальців і плям, але може зношуватися, якщо використовувати очищувачі на основі спирту.
Це не означає, що не слід використовувати очищувачі на основі спирту на будь-якому екрані ноутбука. Якщо вбивство мікробів є вашою основною турботою, тоді ізопропіловий очищувач чудово використовувати на неолеофобних екранах (як правило, сенсорних екранах). Ізопропіл – досить легкий, оскільки на основі спиртних розчинників широко застосовуються його антибактеріальні та противірусні властивості.

Який розчин ізопропілу використовувати?

Ви можете використовувати 99% ізопропіл, але якщо ви ставитеся з обережністю до того, що він занадто сильний, ви можете натомість використовувати 75% або більш ніжні речі. Насправді ізопропіл, розведений до 60% очищеною водою, може бути навіть більш ефективним, ніж 99,9% ізопропілу, оскільки вода робить розчин краще при проникненні клітинних стінок мікроорганізму та уповільнює час випаровування розчинника, збільшуючи час, який він витрачає на контакт з мікроорганізмом.

Розпорошувати очищувач екрану чи ні?

Не розпорошуйте очищувач екрану безпосередньо на екран свого ноутбука. Замість цього, розпилюйте чи змащуйте очищувач на тканині з мікроволокна, а потім злегка протирайте його на екран ноутбука невеликими круговими рухами або з одного кінця на інший. Не мочіть тканину в чистячому розчині, просто змочіть її.
Як ми розглянемо в інших посібниках з технічної чистки, ізопропіл можна використовувати майже на будь-якій поверхні, яку ви хочете продезінфікувати.

Тканина з мікроволокна
Тканина з мікроволокна

Ізопропіл – це ефективний засіб, що знищує мікроби, але не має антистатичних та специфічно протизапальних властивостей, які містять спеціальні очищувачі екранів. Тому після (або замість цього) протирання екрану ноутбука ізопропілом, вам слід скористатися безалкогольним очисником екрана, щоб закінчити роботу.

Акуратно розтирайте тканиною навколо екрану ноутбука, не допускаючи занадто сильного натискання.

Вирок

Надіюсь наші рекомендації про те, як почистити екран ноутбука, допоможуть вам підтримувати ваш екран чистим не тільки від пилу, але й від мікроб.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомо, як користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась

Є певні рекомендації, як потрібно користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась. Спочатку поговоримо про стандартні правила, а потім...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -