Реклама

Amazfit запускає PowerBuds TWS в новій країні

Останні Новини

Ринок Індії поповнюється ще одним пристроєм. Amazfit запускає PowerBuds TWS в новій країні з 6 серпня. Навушники уже доступні на ринках Європи, Китаю та США. На ринку Індії ціна становитиме близько 93 дол.

Amazfit PowerBuds TWS обладнані 9-мм драйверами та сумісні з пристроями Android 5.0+ та iOS 10.0+. Підключення відбувається через Bluetooth 5.0. Отримають навушники сертифікат захисту від води та пилу IP55. Один заряд акумулятора повинен забезпечити вам 8 годин роботи та додатково 24 години із зарядним корпусом.

Особливість даних навушників полягає в тому, що PowerBuds можуть контролювати частоту серцевих скорочень. Здійснюється це за допомогою вбудованого датчика серцебиття PPG. Тобто, ці навушники чудово підійдуть для занять спортом.

Щодо кольорової гами, то на ринку Індії вони будуть доступні лише у двох — чорному та білому.

Рекомендуємо: OnePlus Buds TWS Виходять На Ринок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

«Київстар» завершує чергове розширення мережі покриття 4G зв’язку

Сьогодні надійшла інформація, що оператор стільникового зв'язку «Київстар» завершує чергове розширення мережі покриття 4G зв'язку. Заплановане покриття додаткових ...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -