Реклама

Підтверджено дату запуску серії годинників Huami Zepp Z

Останні Новини

Раніше ми уже отримували інформацію про майбутній запуск нових розумних годинників Zepp Z. Сьогодні, за допомогою тизерного зображення, підтверджено дату запуску серії годинників компанії Huami, зокрема бренду Amazfit – Zepp Z, і це 17 листопада 2020 року.

Новий розумний годинник Amazfit Zepp Z отримає круглий циферблат, металеву конструкцію та класичний дизайн. З правого боку корпусу годинник отримає три фізичні кнопки для управління. Ремінець буде шкіряний. З функцій відстеження стану здоров’я, очікується отримання годинником Zepp Z функції вимірювання частоти серцевих скорочень, рівня кисню в крові, тиску та різноманітні функції фізичних навантажень. Більш детальної інформації щодо конфігурації та можливих цін поки немає.

Рекомендуємо: Samsung обійшли Apple на ринку смартфонів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Куди та чому зникли комп’ютерні магазини?

Давайте згадаємо період років 10 тому назад, можливо трохи більше. В містах було дуже багато магазинів, де можна було...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -