Реклама

Xiaomi запускає вертикальний відпарювач Mijia

Останні Новини

Компанія Xiaomi запускає новий вертикальний відпарювач Mijia всього за 75 дол. Розпочнуться продажі з 11 листопада 2020 року. Даний відпарювач являє собою повний прасувальний центр із чудовим виглядом.

Xiaomi запускає вертикальний відпарювач Mijia

Вертикальний відпарювач Mijia отримав парову потужність до 500 кПа та здатність видавати до 42 грамів пари на хвилину. Така потужність дозволить легко та досить швидко розгладжувати будь-який тип одягу. Двигун відпарювача Mijia отримав потужність до 2200 Вт, що здатен виробляти пар при середній температурі не менше 135ºC.

Об’єм резервуара для води тут 2 літри, що забезпечить до 40 хвилин роботи без перерви. Якщо паровий центр не буде використовуватись протягом 30 хвилин, пристрій автоматично вимкнеться.

Рекомендуємо: PlayStation 5 Споживає Набагато Більше Енергії, Ніж PlayStation 4.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Представлено абсолютно новий дизайн смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила, що перший смартфон на базі однокристальної системи Snapdragon 888, який з'явиться на ринку, носить назву...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -