Реклама

Декілька способів видалити непотрібні додатки на смартфоні через комп’ютер

Останні Новини

В кожному смартфоні вже з моменту покупки встановлено багато непотрібних додатків, якими людина швидше за все ніколи не скористається. Розробники роблять це або для реклами своїх програм, або для додаткового заробітку. Власники смартфонів часто хочуть відразу повидаляти все не потрібне, щоб не займало пам’ять, але стикаються із однією проблемою – додатки неможливо видалити. Насправді, не дозволяють їх видалити стандартним звичним нам шляхом, але є інші способи це зробити через комп’ютер, з якими і хочемо сьогодні вас познайомити.

Неправильне видалення програм може призвести до серйозних порушень в системі смартфона, інколи це призводить до того, що пристрій приходиться перепрошивати. Наша інструкція буде абсолютно безпечна, але краще усе найголовніше із телефона скопіювати на інший носій. Так у вас буде декілька екземплярів і не буде за що переживати.

Цікаво: Вірус на смартфоні. В чому небезпека?

Отож, почнемо нашу роботу над видаленням програм. Для початку потрібно налаштувати USB. Зайдіть в розділ "Про телефон", там побачите кнопку "Номер складання" - на неї потрібно натискати до того часу, поки не з'явиться сповіщення "ви стали розробником". В головному меню налаштувань вам потрібно натиснути на пункт "Для розробників" та увімкнути "Налагодження USB".

Наступні кроки будуть стосуватись ПК. Зайдіть в браузер та завантажте програму ADB App Control. Зробити це дуже просто, завантаження таке ж як у інших програм. Єдиний нюанс, якщо у вас Windows 7 чи 8, то знадобляться додатково драйвера. Вони доступні на офіційному сайті розробника програми.Після запуску програми потрібно буде натиснути галочки там, де просять і все, вона готова до роботи.

Тепер повертаємось до нашого смартфона. Його потрібно за допомогою кабелю підключити до ПК, вибрати режим "Без передачі даних". В застосуваннях налагодження через USB потрібно обрати "Завжди дозволяти цьому комп'ютеру".

Після цього ви побачите пропозицію по встановленню додаткової програми, для того щоб бачити іконки і назви, а не лише папки з файлами. Це робиться по бажанню.
Далі потрібно буде на екрані смартфона у віконечку ACBridge натиснути згоду "Так".

Якщо ви бачите, що загрузка не почалась автоматично, то файл com.cybercat.acbridge.apk потрібно зберегти в пам'ять телефона та встановити як звичайну програму, коли телефон буде питати дозвіл на встановлення із зовнішніх джерел, то погоджуйтесь. При цьому смартфон потрібно вимкнути із ПК.

Варто знати: Перераховано неприємності, які можуть чекати при покупці вживаного смартфона

Після завершення завантаження повторно підключаємо пристрій до комп'ютера. Після цього натискайте "Отримати дані програм" і надайте доступ до пам'яті смартфона. Після цього вже потрібно буде обрати непотрібні програми, від яких ви хочете здихатись, далі натискаєте видалити, потім кнопку "так" та "ок". Все, телефон очищено.

Як бачите, процедура видалення непотрібних програм не така вже й тяжка. Просто треба уважно ознайомитись із інструкцією та все послідовно зробити. Пам'ять після цього очиститься та ви будете знати, що у вас на смартфоні лише те, що дійсно потрібне.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, яку шкоду для здоров’я несе ноутбук та комп’ютер

Теорії про шкоду телевізорів, ноутбуків, смартфонів чули усі. Всюди говорять про це, а конкретних аргументів чому ні в кого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -