Реклама

Фінальна версія iOS 14.2 принесла багато нового

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фінальна версія iOS 14.2 принесла багато нового. Нові шпалери, емодзі і багато іншого. Розмір прошивки становить близько 1 ГБ.

Компанія Apple випустила фінальну версію iOS 14.2 для своїх мобільних пристроїв, яка виправила помилки, підвищила продуктивність і принесла ряд нових функцій.

Фінальна версія iOS 14.2 принесла багато нового

Багато хто любить використовувати в повідомленнях смайли, тому вони будуть раді дізнатися, що в iOS 14.2 з’явилося 117 нових емодзі. Крім того, тепер iPhone, iPad, CarPlay, AirPods, HomePod і HomePod mini дозволяють відправляти короткі голосові повідомлення на інші пристрої. Для цього можна дати команду «Привіт, Siri, інтерком».

З'явилася кнопка для швидкого запуску Shazam, після натискання якої відразу ж починається розпізнавання пісні. Додати можна через Установки> Пункт управління.
Також Apple додала нові шпалери, які підтримують світлий і темний режим. Функція «Лупа» дозволяє заміряти відстань до предметів і людей за допомогою лідара в iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max.

Додана підтримка шкіряного чохла при використанні зарядки MagSafe для iPhone 12. Виправлена ​​помилка баг, через який клавіатура на екрані блокування могла не сприймати торкання. Розмір прошивки становить близько 1 ГБ.

Читайте також: Google вирішив проблему з iOS 14 і відеосервісом YouTube.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Опубліковано 3D візуалізацію оновленого телефона Nokia 6300 4G

Nokia колись була провідним виробником мобільних телефонів у світі. Його популярність була забезпечена його потужним портфелем функціональних телефонів, які і досі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -