Реклама

Названо найпопулярніші смартфони у всьому світі на початку 2021 року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Можливо вам колись було цікаво, які смартфони користуються шаленою популярністю за межами України. Так ось, проаналізувавши ринок смартфонів за неповні 3 місяці, було названо найпопулярніші смартфони у всьому світі на початку 2021 року.

5. Samsung Galaxy A21S

Як не дивно, але в п’ятірку найпопулярніших смартфонів ввійшов пристрій від Samsung, та ще й бюджетний. В Україні він продається за 4800 грн. В світі він розійшовся тиражем розміром 19,4 млн. пристроїв.

Samsung Galaxy A21S отримав процесор Exynos 850, дисплей HD + (6.5-дюймовий) та акумулятор на 5000 мАг. Нічого такого особливого в цьому смартфоні нема, але популярністю він користується.

4. Samsung Galaxy A51

Ще один пристрій компанії Samsung. На цей раз, пристрій відноситься до середньобюджетних і продається в Україні за 7000 грн. В світі було продано більше 23 млн. таких пристроїв, що досить непоганий результат.

Цей смартфон отримав дещо кращі характеристики, а саме AMOLED дисплей FHD +, процесор Exynos 9611 та квадрокамеру (з основною 48Мп).

3. iPhone 12

Нема нічого дивного, що смартфон від компанії Apple ввійшов в трійку найпопулярніших смартфонів і було таких смартфонів продано понад 23 млн. В Україні iPhone 12 продається за 31 000 грн.

Цей смартфон отримав процесор Apple A14, OLED дисплей, підтримку 5G, швидку зарядку і оновлений дизайн.

2. iPhone SE 2020

Цілком неочікувано в лідери вирвався смартфон iPhone SE 2020, який не можна назвати найкращим смартфоном компанії Apple. Якби там не було, але цифри говорять замість себе — було продано 24,2 млн. смартфонів.

iPhone SE 2020 отримав застарілий дизайн, маленький екран (4,7-дюйма), малу батарею (1821 мАг) і в загальному, смартфон не сильно виглядає конкурентним.

1. iPhone 11

На першому місці розмістився ще один яскравий представник компанії Apple – iPhone 11. Цей смартфон користується шаленою популярністю в Україні і виявляється, за її межами також — було продано 64, 8 млн. смартфонів.

Цей смартфон отримав непоганий 6.1-дюймовий дисплей (IPS), непогану систему подвійних камер та потужний процесор Apple A13. В Україні смартфон продається за 23 тис. грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Redmi Note 9 отримає нову міжнародну назву

Смартфон Redmi Note 9 отримає нову міжнародну назву. Як повідомляється, він вийде на світовий ринок під назвою Redmi Note...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -