Реклама

Huami офіційно представили Mini версію популярного смарт-годинника

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Huami офіційно представили Mini версію популярного смарт-годинника –  Amazfit GTS 2 mini. Він буде випущений 1 грудня.

Офіційний пост WeChat Huami Technology повідомляє:

“The mini-tablet was born that year, with a lighter and thinner large screen, making it even more enjoyable! Amazfit GTS 2 mini, a tribute to those minis, see you on December 1st!”

Якщо коротко, то нам варто чоікувати на новинку 1 грудня

Huami офіційно представили Mini версію популярного смарт-годинника

Хуан Ван, засновник і генеральний директор Huami Technology, розказав, що майбутній Amazfit GTS 2 mini легший, тонший, вишуканіший таменший за оригінальну версію.

Amazfit GTS2 mini використовує квадратний закруглений по краях циферблат та дизайн без полів. Він доступний як мінімум у трьох кольорах - чорному, зеленому та рожевому. Колір ремінців гармонує з кольором тіла. На боці циферблата є лише одна кнопка.

Huami офіційно представили Mini версію популярного смарт-годинника

22 вересня цього року Huami випустив годинник Amazfit GTS 2 вартістю 999 юанів. З точки зору імен, новинка буде «молодіжною версією» годинника Amazfit GTS 2. Позиціонуючи трохи дешевшим, звичайно, ціна буде також більш доступною.

Amazfit GTS 2 підтримує виявлення кисню в крові, підтримує 12 професійних спортивних режимів і підтримуватиме до 90 в майбутньому. Чи Amazfit GTS 2 mini успадкує ці функції? Ми почекаємо і побачимо.

Читайте також: Huami анонсували розумний годинник Zepp Z.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Assistant отримає автомобільний режим

Компанія Google щосили працює над заміною режиму Android Auto на смартфонах на щось більш зручне. Вперше ми почули про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -