Реклама

Як на смартфонах Xiaomi відключити аналітику в месенджері Viber

Останні Новини

Дана стаття буде корисною для користувачів смартфонами компанії Xiaomi, так як зараз ми розповімо, як на смартфонах Xiaomi відключити аналітику в месенджері Viber.

Загалом процедура справді проста, але давайте все ж розглянемо необхідні кроки. Для початку відкриваєте Viber та вибираєте пункт "Додатково або Ще", далі "Параметри" та розділ "Конфіденційність". Тепер обираєте "Особисті дані" та вимикаєте одразу декілька пунктів: збирати аналітику, персоналізація контенту та реклама на основі посилань.

Збирання аналітики, окрім того, що всі ваші дані аналізуються, несе за собою ще й додаткові витрати трафіку та й заряду акумулятора також. Щодо персоналізації контенту, то в даному випадку цей пункт можна і залишити увімкненим, якщо ви хочете, щоб реклама у Viber була на основі ваших інтересів. Реклама на основі посилань також спрямована на аналізування ваших інтересів.

І якщо ви уже в налаштуваннях месенджера, то одразу рекомендуємо вимкнути ще автоматичне збереження медіа файлів. Тут в налаштуваннях потрібно знайти "Дані і мультимедіа" та вимкнути "Зберігати в галерею". Так як автоматичне збереження усіх файлів, які ви переглядаєте, лише засмічуватиме ваш смартфон, зокрема пам'ять.

Також нещодавно стало відомо, як поміняти номер в месенджері Viber і не втратити переписки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Негативні якості оновленого програмного забезпечення Windows 10

Незважаючи на те, що розробники системи Windows, намагалися вдосконалити функціонування оновленої версії до Windows 10 - програмне забезпечення все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -