Компанія Apple працює над складним iPhone

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні з’явилася інформація, що компанія Apple працює над складним iPhone. Якщо вірити останньому звіту на Weibo, компанія Apple замовила в Samsung зразки дисплеїв для майбутнього смартфона.

Враховуючи те, що Samsung постачають свої складні дисплеї для деяких компаній, не дивно, що Apple також зробили замовлення. Також, варто не забувати, що Apple замовляє в Samsung найбільшу кількість OLED-панелей для своїх iPhone.

Згідно останніх чуток, новий складний iPhone буде розкладатися таким чином, щоб при відкритті він мав єдиний безперервний дисплей. Тобто, смартфон отримає одну панель, а не дві як в Microsoft Surface Duo.

Також, деякі звіти повідомляють, що перший такий смартфон від Apple може з’явитися вже на наступний рік. А зараз варто очікувати на презентацію від Apple, яка відбудеться 15 вересня.

Рекомендуємо: Список Пристроїв, Які Apple Покаже На Презентації 15 Вересня.

Джерело: Weibo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Канадська компанія перетворила велосипед в електричний снігохід

Можливо хтось колись задавася питанням "Як перетворити велосипед в електричний снігохід?". Як виявилося, це досить легко зробити. Канадська компанія...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -