Реклама

Компанія Google випустить обмежену кількість нових смартфонів Pixel

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні (30 вересня) Google представляє свої нові пристрої Pixel 5G. Попереду цього, у звіті говориться, що Google планує випустити лише обмежену кількість Pixel 4a, 4a 5G та 5 5G цього року. У звіті Nikkei йдеться, що компанія Google випустить обмежену кількість нових смартфонів Pixel і буде виготовлено менше 1 мільйона пристроїв Pixel 5. Насправді, за їх джерелами, кількість може бути до 800 000 одиниць. Хоча це шокує, у звіті додається, що Google встановив помірний показник – лише 3 мільйони пристроїв для всіх нових пікселів разом. Виділені причини – це падіння продажів та вплив пандемії на попит.

Наприклад, станом на перше півріччя 2020 року Google відправив лише 1,5 мільйона пристроїв. Це величезне падіння з 4,1 мільйона одиниць порівняно з минулим роком. Крім того, американсько-китайська торгова війна та глобальна пандемія також порушили її міграційні плани. Очевидно, Google вирішив виробляти всі нові пікселі у В’єтнамі. Але, як повідомляється, там виробляється лише серія Pixel 4a, поки Pixel 5 все ще виходить із Шеньцена, Китай.

У Google був важкий рік у 2019 році. За даними IDC, він поставив 7,2 мільйона одиниць у 2019 році, відстаючи від запланованих 8-10 мільйонів. Незважаючи на те, що він набрав пари після Pixel 3a , прихід Pixel 4, 4XL стримував цифри. І зараз Google стикається з екосистемною загрозою від Huawei. Останній закликає всіх своїх китайських колег спробувати прийняти нову екосистему HarmonyOS.

Тим не менш, у звіті йдеться про те, що цього року Google відносно давав консервативні замовлення через низькі продажі Pixel 4 та COVID-19. Це може бути причиною затримок Pixel 4a та відвантаження нових пристроїв Pixel. Однак ситуація може змінитися, коли нові пристрої потраплять у магазини. З іншого боку, Google вже переніс основне виробництво динаміків Nest Smart, Nest Wi-Fi та інших домашніх пристроїв до В’єтнаму та Таїланду.

Джерело: Nikkei

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei розробляє планшет із високою частотою оновлення

На сайті Weibo, Digital Chat Station, розмістив інформацію про те, що компанія Huawei розробляє планшет із високою частотою оновлення....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -