Реклама

Складний смартфон Huawei Mate X2 отримує сертифікацію

Останні Новини

Із отриманої сьогодні інформації про те, що складний смартфон Huawei Mate X2 отримує сертифікацію, можна говорити про наближення уже запуску даного пристрою. Щодо сертифікації, то Huawei Mate X2 нещодавно був помічений в базі даних регуляторного органу TENNA. Окрім цього, складаний смартфон отримав схвалення Альянсу Wi-Fi.

Складний смартфон Huawei Mate X2 отримує сертифікацію

І так, згідно останньої сертифікації, було розкрито деталі щодо операційної системи пристрою, а саме Huawei Mate X2 отримає OC Android 10. Буде тут і підтримка Wi-Fi 6. Працюватиме складний телефон на флагманському наборі мікросхем Kirin 9000 та вбудованих мікросхемах HiSilicon Hi1105 для підключення Wi-Fi 6.

Щодо чуток, які надходили раніше, Huawei Mate X2 повинен отримати 8,3-дюймовий екран з роздільною здатністю 2280 x 2220 пікселів. Можливо, частота оновлення складе 120 Гц. Кодова назва даного пристрою – Teton. Щодо камер, то телефон може бути оснащений 40-мегапіксельною + 40-мегапіксельною (ультраширокою) + 12-мегапіксельною (телефото) + системою чотирьох камер ToF. Конфігурації пам'яті очікуються такі - 8 Гб / 12 Гб / 16 Гб оперативної пам'яті та 128 Гб / 256 Гб / 512 Гб вбудованої пам’яті. Акумулятор отримає ємність 6000 мАг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 65Вт.

Рекомендуємо: Xiaomi випустили стабільне оновлення для Mi Box 3.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилися чергові здогадки про GTA 6

Поки гравці зайняті виконанням однієї місії за іншою, вони натрапляють на знаки, і один гравець вважає, що місцезнаходження GTA...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -