Візьміть у руки новий смартфон з вітрини магазину. Як виглядає його робочий стіл? Гарно та впорядковано. На ньому немає нічого зайвого, а додатки розміщуються лише ті, що треба. Після цього візьміть свій смартфон і зрівняйте. Зазвичай в телефонах, якими постійно користуються, повний безлад. На них встановлено дуже багато програм, усі вони розкидані, знайти щось швидко просто неможливо. Це часто дуже дратує користувачів, але вони не знають як привести до ладу свій робочий стіл на Андроїді.
Цікаво: Запущено міцний смартфон AGM H5 Pro із динаміком 109 дБ
В цій статті ми хочемо розповісти про декілька простих правил, які за лічені хвилини змінять вигляд робочого столу і упорядкують його.
Перше та найголовніше правило – видалити усе зайве. Практично в кожному смартфоні є купа додатків, які завантажились для одноразового використання, але чомусь продовжують зберігатись. Вони не лише забирають дорогоцінну пам’ять пристрою, але й створюють безлад на робочому столі. Для видалення можна на самому столі затиснути іконку і натиснути “Видалити”. Або ж в налаштуваннях відкрити розділ “Програми” та там видалити зі списку все зайве.
Наступне правило – меню додатків. На Андроід телефонах є одна функція, яка дозволяє упорядкувати автоматично програми. До того ж кількість вікон відразу скоротиться до 2. Це дуже зручно, якщо на телефоні їх стало вже дуже багато. Для того, щоб активувати меню додатків, треба зайти в налаштування, відкрити розділ “Робочий стіл” та натиснути кнопку “Меню”. Далі пристрій все сам зробить.
Далі – створити папки на робочому столі. На телефоні точно є програми, які відносяться до однієї категорії. Таким чином можна посортувати частину додатків. Наприклад, ігри до ігор, месенджери до месенджерів тощо. Такий спосіб зручний, адже сортувати треба буде вручну і ви будете знати що і де знаходиться. Але рекомендується ті програми, які найбільше використовуються, залишити на загальному столі. Так швидше буде шукати. Для створення папки треба іконку одної програми перемістити на іншу, а після того вже додати всі додатки. Папки можна називати.
Цікаво: Відомо, чому в порівнянні із смартфоном планшет гірший
Налаштування головного екрану. Якщо на смартфоні декілька екранів, то треба зробити один із них головним. Найкраще вибрати той, де найбільш потрібні програми. Тоді після розблокування буде відкриватися потрібна сторінка.
Також слід звернути увагу, що знизу розміщені іконки, які будуть відкриватися незалежно від вибраного екрану. Там найкраще розмістити телефон, браузер, камеру та повідомлення. Так зазвичай роблять на усіх смартфонах.
Головний екран встановлюється таким чином:
- Затискається вільне місце на екрані.
- Натикається розділ “Параметри”.
- Обирається головний екран.
Це основні правила покращення зовнішнього вигляду робочого столу.
Для того, щоб закріпити результат, треба виконати ще одну дію – захистити робочий стіл від змін. Ця функція активується там само, де й головний робочий стіл. За допомогою неї не можна буде переміщати іконки та змінювати папки. Це допоможе зберегти робочий стіл навіть від випадкових змін.
Скориставшись цими правилами у вас ніколи не буде негарного робочого столу. Усі програми будуть гарно розподілені між папками і легко можна буде знайти потрібний додаток.
Цікаво: Чому смартфон почав погано працювати та як відновити його роботу?
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.