Практично всі українці купують смартфони і в більшості випадків, це відбувається у відомих інтернет-магазинах, та й оптимально, якщо ще й із знижкою. На жаль, багато людей, не бажаючи купувати смартфони за шалені ціни, шукають способи суттєво заощадити на покупці. Проте, такі заощадження не завжди себе оправдовують і в більшості випадків, тільки розчаровують “щасливих” власників смартфонів. Сьогодні ми спробуємо вас відмовити від покупки деяких типів смартфонів, які можуть здатися неймовірно вигідними. Якщо конкретніше, то зараз буде названо 4 типи вживаних смартфонів, які краще ніколи не купувати.
- Крадені смартфони
Напевно однією з найгірших варіантів заощадження на покупці смартфона є покупка краденого смартфона, який можуть продавати за пів ціни від вартості телефона в магазині.
Звісно, пропозиція придбати практично новий смартфон за півціни, неймовірно притягує, але варто пам'ятати про те, що за половиною вартості приховується велика кількість проблем та неприємностей, з якими ви можете зіткнутися в найближчому майбутньому.
Найперше, проблеми можуть виникнути саме через сам факт покупки краденого смартфона. Наступний варіант це те, що невідомо чий це був смартфон і яка інформація на ньому зберігалася. Можливо, що за інформацію, яка була в смартфоні, вас будуть розшукувати далеко не правоохоронці.
На нашу думку, економія в декілька тис грн не варта того, щоб потрапити в якусь неприємність.
Рекомендуємо: Названо 4 універсальні смартфони середнього класу, які актуальні в 2021 році.
- Сірі смартфони
Під сірими смартфонами маються на увазі ті смартфони, які були ввезені в Україну неофіційно. Всі знають, як це в нас відбувається, оскільки практично кожного дня з'являються новини про чергову затриману контрабанду на кордоні.
Даний тип смартфонів манить по тій же причині, що й крадені - дешевизна. На жаль, окрім дешевого смартфона, ви отримаєте ще й відсутність офіційної гарантії і можливі проблеми з правоохоронцями.
Також можуть бути проблеми із програмним забезпеченням, а точніше його оновленням. Також часті випадки, коли такі смартфони не підтримують українську або російську мови.
- Смартфони із пошкодженнями або дефектами
Досить часто, в інтернет-магазинах можна зустріти знижені ціни на нові моделі смартфонів. Зазвичай, це так продають смартфони із пошкодженнями або дефектами.
Варто зауважити, що дефекти можуть бути різні, як зовнішні, так і внутрішні. Якщо зовнішні можуть впливати тільки на вигляд смартфона, то внутрішні дефекти можуть суттєво скоротити термін експлуатації смартфона.
Якщо ви захотіли придбати новий смартфон з дефектом, то краще вибирайте той, в якого зовнішні пошкодження, оскільки вони жодним чином не вплинуть на продуктивність смартфона.
Цікаво: Топ 3 найкращі Android – смартфони 2021 року.
- Відновлені смартфони
В даному випадку мова йде про відновлені смартфони за кордоном, які привозять в Україну, найчастіше з Aliexpress. Сам по собі факт відновлення смартфона не проблема, але тільки тоді, коли цим займаються виробники смартфона, для прикладу Apple, Samsung та інші відомі компанії.
Якщо ви купуєте смартфон з Китаю, та ще й відновлений, то існує ризик натрапити на смартфон, який було відремонтовано неякісно, непрофесійно, та ще й з використанням неоригінальних запчастин. Очікувати, що такий смартфон буде працювати довго, не варто, так же, як і купувати такий смартфон.
Ми з розумінням відносимося до того, що не завжди існує можливість придбати хороший смартфон за вигідною ціною, але краще або зачекати і відкласти до свого омріяного смартфона ще декілька тисяч, ніж купувати один з типів смартфонів, які перераховані вище і ризикувати взагалі залишитися без смартфона. Тим більше, коли вибір нових смартфонів неймовірний і під різний бюджет, з частиною з них можете ознайомитися за цим посиланням.
Також нещодавно стало відомо, чому смартфони iPhone 11 купують частіше за iPhone 13.
Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.