Home Новини сучасних технологій Названо дані банківської картки, які ні в якому разі не можна розголошувати

Названо дані банківської картки, які ні в якому разі не можна розголошувати

0
Дані банківської картки, які ні в якому разі не можна розголошувати

Все більше людей постійно користуються банківською карткою та забувають про звичайну готівку. Те ж саме стосується покупок. Онлайн-шопінг з кожним роком набирає популярності і обертів в той час, як похід по магазинах стає все рідшою розвагою. Для здійснення покупок або ж для отримання/відправлення переказу знадобляться дані картки. Сьогодні ми хочемо розповісти про те, які дані можна повідомляти із банківської картки, а які ні, і тим самим захистити людей від втрати власних коштів.

  • На кожній банківській картці, не залежно від банку та країни, є такі дані, як:
  • ·Номер картки - це 16 цифр на передній стороні.
  • ·ПІБ власника картки (не завжди є написане).
  • ·Термін дії картки (місяць та рік).
  • ·На звороті CVV код (три цифри).

Цікаво: Відомо, як безкоштовно користуватися банківськими картками від ПриватБанку

Окрім цього більше немає жодних даних, які можна було б побачити на банківській картці, але цього вдосталь вистачить, якщо хтось захоче вкрасти ваші кошти. Саме по цій причині не можна записувати цю інформацію в доступному місці, не можна розголошувати всі ці дані одночасно стороннім людям та при втраті картки, її потрібно відразу блокувати.

Яку ж інформацію все-таки можна повідомляти якщо ви хочете купити щось чи отримати переказ?
Якщо вам хтось повинен надіслати гроші, то взагалі не потрібно надавати всю існуючу інформацію. Вистачить продиктувати номер картки та ПІБ для звірки, або ж взагалі надати прив'язаний номер телефону. Із цими даними будь-хто може здійснити грошовий переказ на ваш рахунок.

При оплаті товарів в інтернеті знадобляться усі дані: номер картки, термін дії, ПІБ, CVV код. Залишати ці дані взагалі не страшно, якщо ви впевнені, що користуєтесь лише перевіреними сайтами. На це треба звертати особливу увагу, бо часто злочинці створюють схожі інтернет-сторінки до офіційних і таким чином крадуть кошти. Якщо ви робите замовлення на перевіреному сайті, то всі введені дані будуть надійно захищені та не перейдуть в руки до чужих.

У випадку, якщо при будь-яких обставинах у вас по телефону чи іншим способом просять продиктувати окрім номера картки, ще її термін дії та CVV код, то знайте - це шахраї. Не ведіться та не розголошуйте дані.

Отож, ознайомившись і дотримуючись таких простих правил, ви знизите ризик втратити кошти практично до нуля. Перевіряйте кому і що ви розповідаєте, а також ніколи не кажіть інформацію про себе стороннім людям, вони це можуть використати не на вашу користь.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS

Exit mobile version