Реклама

Названо основну небезпеку від використання QR-кодів

Останні Новини

QR-коди щораз стають популярніші, та й сфери їх використання все більше розширюються. Їх використовують у рекламі, транспорті, на концертах, для підключення Wi-Fi, для оплат, доступу до різноманітної інформації, тощо. Та й під час пандемії використання QR-кодів значно зменшило необхідність контактів між людьми. Частина людей використовують QR-коди без проблем, а от дехто задається питанням безпеки, а саме наскільки безпечні QR-коди. Давайте поговоримо про це.

Цікаво: Як поділитися своїм Wi-Fi через QR-код на Android.

QR-коди, як і ряд інших технологій, можуть нести певні ризики щодо безпеки особистої інформації. Такої думки притримується ряд експертів. І звісно, така безпека виникає через роботу хакерів. Щораз більше використання QR-кодів може призвести до витоку інформації, яка на них зберігається. Звісно, що спричинити це може шкідливе програмне забезпечення, або ж перехід на фішинговий сайт. Тобто, знову ж таки, дотримання правил цифрової гігієни.

Також виникнення проблем через QR-коди можливе і через таку банальну причину, як не визнання можливості загрози з їх боку. Тобто повністю безпечними QR-коди вважати не варто, оскільки зашифроване в них посилання може виявитись шкідливим. Варто слідкувати за тим, хто розмістив даний QR-код та з якою метою. Ну і звісно, варто правильно обирати програми для сканування QR-кодів, зокрема завантажувати їх лише із перевірених та офіційних джерел.

Цікаво: Українцям розповіли, чи безпечно знімати гроші в банкоматах ПриватБанку за допомогою QR-коду.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple буде безкоштовно замінювати батареї на деяких ноутбуках

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Apple буде безкоштовно замінювати батареї на деяких ноутбуках. Як повідомляється, безкоштовна заміна буде відбуватися...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -