Реклама

Названо основну причину популярності месенджера WhatsApp

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Новини про месенджер WhatsApp з’являються досить часто, але не завжди вони такі, які очікують користувачі. В більшості випадків, з’являються новини про певні проблеми з месенджером, про його сумісність з іншими пристроями, проблеми конфіденційності, застарілий функціонал та багато іншого. Не дивлячись на все це, WhatsApp все рівно найпопулярніший месенджер у світі і так буде залишатися ще тривалий час. Відповідно до цього, зараз поговоримо про його популярність, а саме буде названо основну причину популярності месенджера WhatsApp і чому його не наздожене жоден інший месенджер.

Як відомо, месенджер WhatsApp завантажено на понад 2 млрд пристроїв, що справді вражає. Найближчий його конкурент, месенджер Telegram, нещодавно досягнув відмітки в 1 млрд, що також неймовірно, але він, на жаль, навряд наздожене WhatsApp. Говорити про інші месенджери нема сенсу, оскільки їм, за кількістю активних користувачів, далеко навіть до Телеграм. Виникає логічне запитання, чому WhatsApp такий популярний, навіть не дивлячись на всі проблеми з ним?

Відповідь цілком неочікувана і неймовірно проста - популярність. Так, саме популярність та кількість активних користувачів продовжують робити WhatsApp таким популярним. Всі очікували, що після введення нових правил конфіденційності, кількість активних користувачів зменшиться, але як очікувалося, % незадоволених і тих, хто перейде на інші месенджери, виявився неймовірно малим.

Причина логічна - WhatsApp користуються практично всі ті, хто користується інтернетом і з високою ймовірністю, новий контакт у вашому смартфоні буде зареєстрований саме у WhatsApp, хоча це й стосується більше сусідніх країн, оскільки в Україні, більшість ваших контактів в смартфоні, буде зареєстровані в месенджері Viber.

Схожа причина популярності й соціальної мережі Facebook, якою користуються в усіх країнах світу. Тому цілком логічно, якщо вам потрібно когось знайти і підтримувати зв'язок, то ви виберете саме соціальну мережу Facebook, а не якусь іншу.

Фактично, WhatsApp може втратити свою аудиторію тільки з двох причин:

  1. Серйозний скандал і проблеми з конфіденційністю.
  2. Недоступність месенджера через проблеми з серверами і тому подібне.

На даний момент, компанія Facebook із своїми платформами, вважаються монополістами на ринку соціальних мереж і в найближчий час, звідти їх ніхто не витіснить.

Також нещодавно було названо 7 функцій месенджера WhatsApp, якими варто користуватись.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Найпопулярніший смартфон від Samsung отримує Android 11

Сьогодні стало відомо, що Найпопулярніший смартфон від Samsung отримує Android 11. Зараз мова йде про смартфон Samsung Galaxy S20...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -