Реклама

Оголошено новий чіпсет MediaTek з 5G

Останні Новини

Оголошено новий чіпсет від компанії MediaTek – Dimensity 800U з 5G для смартфонів середнього рівня. Отримує чіпсет технологію MediaTek 5G UltraSave та підтримує мережі NSA / SA під 6 ГГц і 2G агрегацію носіїв (2CC 5G-CA), подвійний стенд SIM 5G + 5G та подвійний VoNR.

MediaTek Dimensity 800U – октарно-ядерний чіпсет, який об’єднує в собі два ядра ARM Cortex-A76 з частотою до 2,4 ГГц та шість ядер Cortex-A55, що працює на частоті до 2,0 ГГц. Також він оснащений незалежним процесором AI (APU) та графічним – Mali-G57 ARM.

Оголошено новий чіпсет MediaTek з 5G

Окрім цього, пристрої, які будуть використовувати процесор 800U підтримуватимуть оперативну пам’ять LPDDR4x та накопичувач UFS 2.2. А також дисплеї Full HD + з частотою оновлення 120 Гц, HDR10+, Bluetooth 5.1 та 64Мп датчики зображення.

Рекомендуємо: ThinkVision З 27-Дюймовим Екраном Виходить На Ринок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy S20 FE виявився надзичайно популярним

Смартфон Samsung Galaxy S20 FE досить голосно нашумів на старті, але зараз про нього нібито все забули. Само собою,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -