Реклама

Переваги та недоліки фітнес-браслетів і смарт-годинників

Останні Новини

Якщо йти по вулиці і звертати увагу на руки людей, то мало в кого можна помітити звичайний годинник, всі носять або фітнес-браслети, або смарт-годинники. Обидва пристрої стали розповсюджені за останні роки, люди їх купують інколи навіть не до кінця розуміючи для чого і чи знадобляться їм взагалі. Як би там не було, але варто визначити усі плюси та мінуси даних девайсів. Про це читайте нижче.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Розпочнемо із фітнес-трекеру. Якщо говорити коротко, то даний прилад розрахований для покращення здоров’я. Як це працює? Людина постійно ходить, бігає, займається спортом, тобто активно проводить час. Ті, хто слідкує за фігурою та самопочуттям, хочуть фіксувати усі витрачені калорії, кількість пройдених кроків тощо. Саме з цим допоможе впоратись фітнес-браслет. Вони є різні та різних виробників. З кожним роком моделі змінюються та вдосконалюються. Є прості смарт-браслети, які визначають кількість кроків, витрачених калорій, показують час, мають будильник. А є і такі, що вимірюють пульс, рівень кисню в крові, визначають якість сну та тривалість кожної фази, а також вимірюють рівень стресу. Звісно, ціна у кожної моделі також різна і залежить від кількості можливостей.

Цікаво: Названо 4 найкращі фітнес-браслети за ціною і якістю в 2021 році

Фітнес-браслет синхронізується з телефоном, тому усі дані можна зберігати і вести статистику. На руці він не помітний, бо дуже легкий та маленький. Є різні дизайни, кольори та матеріали ремінця, тому кожен обере те, що йому до вподоби.

Проблема в фітнес-браслетах лише одна. Людина купує пристрій, витрачає гроші, а в результаті не користується жодною функцією. Тому перед придбанням добре зважте всі за і проти та вирішіть, чи потрібен він вам взагалі.

Якщо говорити про смарт-годинник, то він більш функціональний. На ньому видно усі сповіщення, що і на телефоні, можна відповідати на дзвінки, відписувати, розраховуватись в магазині, а в деяких випадках навіть книжку читати. Ну і звісно, смарт-годинник рахує кроки, калорії і т.д. По суті, цей пристрій майже повністю замінює смартфон. Тобто ви можете деякі функції повністю перекласти на годинник. Але питання в тому, чи буде це зручно? В багатьох випадках, люди купують смарт-годинник просто бо хочеться, а в результаті розуміють, що він не потрібен і не замінить смартфон. Помітьте, такі пристрої коштують набагато дорожче, ніж фітнес-браслет. Інколи ціна йде на рівні із телефоном.

Отож, перш ніж дивитись на інших і бігти купувати смарт-годинник чи фітнес-трекер, почитайте про їх функції та визначтесь чи вам воно потрібно. В інакшому випадку, це будуть просто викинуті гроші та річ, яка буде лежати або слугувати звичайним годинником.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як налаштувати функцію «Знайти моїх друзів» і відстежити iPhone

Програма Apple Find My дозволяє відстежувати місцезнаходження ваших друзів та родини. Людина, яку ви хочете відстежувати, також повинна мати iPhone і повинна прийняти ваш...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -