Реклама

Перший веб-сайт з’явився рівно 30 років тому

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Перший веб-сайт з’явився рівно 30 років тому. Він був створений в Європейському центрі ядерних досліджень (CERN) і працював на комп’ютері NeXT, який став першим web-сервером. Зараз ця система включена в експозицію історичного стенду CERN. На лицьовій панелі корпусу звертає на себе увагу наклейка з написаною від руки червоним чорнилом наполегливим проханням не вимикати комп’ютер.

Перший веб-сайт з'явився рівно 30 років тому

Відвідувачам web-сайту було доступно писання проекту, а також інструкція по створенню власних гіпертекстових сторінок і інші подібні відомості.

Розробники концепції гіпертекстових документів, яка спочатку призначалася для потреб CERN, став британський вчений сер Тімоті Джон Бернерс-Лі (Timothy John Berners-Lee). Реалізація концепції призвела до появи ідентифікаторів URI і URL, протоколу HTTP і мови HTML, розробці першого редактора гіпертекстових сторінок, який також служив для їх перегляду, тобто став першим браузером.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

SourceCERN
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо бюджетний смартфон від Xiaomi, який користується великою популярністю серед українців

Бюджетний сегмент смартфонів сьогодні цікавить багато користувачів, та й на українському ринку представлені моделі, які справді варті уваги. Зараз...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -