Реклама

Платіжна система PayPal припинила надання своїх послуг в Росії

Останні Новини

І ще одна компанія припиняє надання своїх послуг на території Росії. Сьогодні, 5 березня 2022 року, до уже значного списку компаній приєдналась і платіжна компанія PayPal Holdings Inc. У зв’язку із вторгнення Росії на територію України, PayPal припинила надання своїх послуг російському населенню.

З такою заявою виступив виконавчий директор та президент компанії PayPal - Ден Шульман та зазначив, що компанія разом із іншими технологічними гігантами засуджує агресію Росії в Україні.

Окрім цього, за останні декілька днів, після початку російсько-української війни, за допомогою платіжної системи PayPal було зібрано більше 150 мільйонів доларів, спрямованих на благодійну діяльність організацій, які надають підтримку Україні.

Також нещодавно соціальна мережа Facebook зазнала блокування зі сторони Росії.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В найближчі місяці Apple представить iPad Pro з підсвічуванням Mini LED

Сьогодні стало відомо, що в найближчі місяці Apple представить iPad Pro з підсвічуванням Mini LED. Коротко нагадаємо суть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -