Популярний Android – додаток почав розповсюджувати шкідливе програмне забезпечення

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що популярний Android – додаток почав розповсюджувати шкідливе програмне забезпечення. Зараз мова йде про додаток для сканування штрих-кодів Barcode Scanner. Цей додаток був завантажений більше 10 млн разів, а значить, така ж кількість пристроїв заражені.

Популярний Android - додаток почав розповсюджувати шкідливе програмне забезпечення

До сьогоднішнього дня, додаток сумлінно виконував свої функції і на нього не було ніяких нарікань. Сьогодні ситуація змінилася. Користувачі почали масово скаржитися на велику кількість рекламних оголошень на своїх смартфонах, хоча раніше така проблема була відсутня.

Як виявилося, розробники цього додатку додали та заховали шкідливий код в останньому оновленні, яке відбулося ще в кінці грудня 2020 року. Довго розробники не змогли заробляти таким “сірим” методом, оскільки Google видалив додаток Barcode Scanner із свого фірмового магазину Play Маркет.

Якщо у Вас встановлений такий додаток — рекомендуємо його видалити та перевірити смартфон на шкідливе ПО за допомогою антивірусних програм.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія XFX представила найдовші відеокарти Radeon RX 6800

Компанія XFX представила найдовші відеокарти Radeon RX 6800. Асортимент компанії XFX поповнився відеокартами Speedster MERC319 AMD Radeon RX 6800...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -