Проект Let’s Encrypt врятує старі смартфони на Android

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Організація ISRG (Internet Security Research Group), що стоїть за проектом Let’s Encrypt, оголосила гарну новину для користувачів смартфонів і інших пристроїв зі старими версіями операційної системи Android. Якщо коротко, то проект Let’s Encrypt врятує старі смартфони на Android.

У листопаді в мережі викликали неабиякий переполох новини про те, що термін дії сертифікатів безпеки Let’s Encrypt закінчиться в 2021 році для пристроїв на основі Android 7.1.1 Nougat і більш ранніх версій ОС.

Сертифікати Let’s Encrypt використовуються приблизно на 30% доменів, а частка Android 7.1.1 Nougat і більш ранніх версій ОС все ще помітна. Коли Google в останній раз публікувала статистику, а це було в квітні 2020 року, частка таких пристроїв в Google Play становила аж 33,8%. В результаті, у вересні 2021 року біля сотень мільйонів користувачів Android з’явилися б серйозні труднощі з переглядом солідної частки сайтів в мережі.

Як оголосив тепер Центр сертифікації, розробники знайшли рішення, як зберегти таким пристроям можливість доступу до сайтів з сертифікатами Let’s Encrypt ще на три роки. Організація IdenTrust, через закінчення терміну перехресного угоди з якої і виникли початкові проблеми, погодилася продовжити дію угоди аж до 2024 року. В результаті, у користувачів Android 7.1.1 Nougat і більш ранніх версій Android є достатньо часу, щоб подумати, чи не хочуть вони оновити ОС або самі пристрої.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо ситуації з банківською картою, коли потрібно негайно зв’язатися з банком

Банківські картки зараз користуються популярністю серед українців і навіть вспіли стати такою річчю, без якої вже важко обходитися. Враховуючи...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -