Реклама

Що таке eSIM, її переваги над SIM-картами

Останні Новини

Усі ми добре знайомі із стандартними SIM-картами. А чи стикались ви із  eSIM? Сьогодні ми поговоримо про те, що таке eSIM та які її переваги над SIM-картами.

eSIM – це електронна SIM-карта, яка уже вбудована у мобільний телефон чи інший пристрій. Видалити її неможливо, та й не потрібно цього робити, так як закріплюється вона на материнській платі певного пристрою. Використання eSIM почалось лише декілька років тому та, на даний момент, підтримується не усіма пристроями. Сьогодні eSIM підтримують такі телефони:

  • Google Pixel 2, 2 XL, 3a, 3a XL (лише для служби Google Fi) та Google Pixel 3, 3 XL, 4 та 4 XL;
  • iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR;
  • Samsung Galaxy Fold, S20, S20 +, S20 Ultra, Z Flip;
  • Motorola razr.

Щодо інших пристроїв, які отримали підтриму eSIM, то це стільникові версії Apple Watch, Samsung Galaxy Watch та Huawei Watch.

Якщо ваш телефон підтримує стандартні SIM-карти, а ви плануєте поїздку за кордон, ми б рекомендували вам подбати про свій зв’язок ще з дому. Зокрема, сервіс Klucz Mobile пропонує польську сім-карту для зручних подорожей чи робочих поїздок.

Переваги eSIM

Однією з переваг eSIM є те, що сумісні із нею оператори можуть з легкістю перепрограмовувати її, а також змінювати тарифні плани за декілька хвилин. Ну і звісно, немає необхідності заміни даних електронних карток.

Наступна перевага стосуватиметься тих, хто використовує два різні номери телефону (особистий, робочий чи для подорожей). З eSIM ви легко можете переходити з одного облікового запису на інший, без виймання чи заміни однієї SIM-карти на іншу. Звісно, можливість пошкодження  eSIM повністю відсутня.

Ще одна перевага – це розміри eSIM. Вона займає в три рази менше місця ніж нано-сім, що в подальшому дає виробникам можливість використати це місце для встановлення інших елементів чи зменшення товщини самого телефону. Окрім цього, відсутність будь-яких отворів робить телефон стійкішим до пилу та вологи.

У разі втрати чи крадіжки телефону, інша особа не зможе вийняти вашу карту, відповідно не зможе приховати місцезнаходження вашого пристрою.

Недоліки eSIM

Окрім переваг, eSIM має і недоліки. Найбільший недолік, на даний час, це те, що eSIM не є широкодоступна і більшість телефонів не сумісні з нею. Ще одним недоліком є те, що ви не зможете при необхідності вийняти вашу електронну SIM-карту та вставити її в інший пристрій (до прикладу, при ремонті телефону чи діагностиці).

eSIM в Україні

Впровадження eSIM зараз відбувається досить активно і уже багато країн-сусідів, зокрема Польща, Білорусь, Естонія, Угорщина та інші підтримують її. Не відстає в даному плані і Україна. Цього року одразу два мобільні оператори можуть запропонувати вам послугу eSIM – ТриМоб та  Lifecell. Надають вони послуги поки лише на мобільних телефонах та планшетах. Два інші українські оператори – Kyivstar та Vodafone ще не планують запуск eSIM, так як в Україні дана технологія лише почала поширюватись.

Надіємось ми дали вичерпну відповідь на питання "що таке eSIM, які її переваги над SIM-картами". Якщо у Вас залишились питання, чекаємо їх у коментарях.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Sony випустили важливе оновлення на PlayStation 4

Як відомо, компанія Sony оновила свої ігрові приставки PlayStation 5. Також повідомляється, що Sony випустили важливе оновлення на PlayStation...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -