Реклама

Чому варто придбати Nintendo Switch

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Nintendo Switch – справжній феномен у світі найпопулярніших ігрових консолей. Цей девайс японського виробника з’явився у продажу в 2017 році, але продовжує впевнено тримати звання третьої ігрової системи, що найбільше продається в світі. Ви можете купити Nintendo Switch в магазині Retromagaz.

Види пристроїв Nintendo Switch

Nintendo Switch – це досить потужна, але при цьому порівняно недорога ігрова приставка, яка завоювала велику популярність у світі геймерів. Це сімейство приставок має 3 моделі пристроїв:

  • Nintendo Switch;
  • Nintendo Switch Lite;
  • Nintendo Switch OLED.

Nintendo Switch – це базова модель, у той час як Nintendo Switch Lite є спрощеною моделлю із зменшеним екраном. Модель Lite має найгірші характеристики та працює тільки в портативному режимі.

Nintendo Switch OLED – це найдорожча консоль у серії. Її особливістю є OLED-дисплей із збільшеною діагоналлю.

Переваги консолей Nintendo Switch

Nintendo Switch – одна з найкращих портативних приставок, які є на ринку. Головною фішкою консолі є бібліотека ігор, яка задовольнить будь-якого геймера великою кількістю різних захоплюючих ігор.

При цьому існує велика хибна думка, що Nintendo – це консолі з дитячими іграми про Маріо. Це не так, тому що в бібліотеці є безліч ігор і кожен може знайти щось для себе.

Мінімальна вага та компактні розміри дозволяють брати консоль із собою куди завгодно. А потужна батарея дозволяє кілька годин проводити за захоплюючими іграми.

Ще однією важливою перевагою Nintendo Switch є можливість використання як стаціонарної приставки. Порти для підключення до телевізора мають базову модель та модель OLED. Також для Nintendo Switch продають PRO контролери, підключивши які можна грати в улюблені ігри вдвох.

Вигідно придбати будь-яку модель Nintendo Switch пропонує магазин Retromagaz. Професійні продавці-консультанти підберуть для вас як нові, так і уживані товари в ідеальному стані.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple подали патент для створення групових селфі

В компанії Apple подали патент для створення групових селфі. Так для селфі, але не для таких, які ми знаємо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -