Реклама

Перший iPhone з складним дисплеєм може використовувати екрани від Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З’явилися чутки про те, що Apple відкрила переговори з Samsung про постачання екранів для своїх майбутніх складних пристроїв, які викликають зацікавленість і розгортають перед нами широкі перспективи майбутнього технологічного прогресу.

Цікаво: Apple iPhone SE 4: останні новини та чутки.

Хоча точний характер угоди залишається поки що таємницею, можливо, це пов’язано з розробкою гібридного пристрою або складаного iPhone. Співпраця між Apple і Samsung у сфері постачання дисплеїв вже не новина, адже Samsung Display постачає екрани як для iPhone, так і для MacBook. Тому такий хід з боку Apple може бути логічним розвитком подій.

Проектування складаного iPhone залишається предметом гадань і припущень. Чи матиме він розкладний дизайн, як Samsung Galaxy Z Flip, або обере більший, розкладний дисплей, схожий на планшет? Патенти Apple пропонують різні варіанти, але жоден з них ще не підтверджений.

Також варто зазначити, що спекуляції не обмежуються лише айфонами. Є мова про те, що Apple може розглядати можливість створення складаного iPad з великим дисплеєм, можливо, навіть понад 20 дюймів. Це міг би стати ідеальний інструмент для продуктивності, поєднуючи переваги планшета і ноутбука в одному пристрої.

У кінці кінців, без офіційних оголошень від Apple ми можемо тільки припускати, коли ми побачимо перший складаний iPhone або iPad. Але одне можна сказати з впевненістю: такий рух є ще одним кроком у напрямку майбутнього, де технологія розкриває нові можливості і перетворює наші уявлення про смартфони та планшети.

Цікаво: Українцям розповіли, як безпечно користуватися Apple Pay.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

HTC Wildfire E Lite з’явився у списку Google Play

Смартфон HTC Wildfire E Lite з'явився у списку консолі Google Play, з деякими технічними характеристиками. Очікується, що Wildfire E...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -