Реклама

Розкрито дизайн Oppo F17 Pro Diwali Edition

Останні Новини

Сьогодні стало відомо, що запланований запуск спеціального видання смартфона Oppo F17 Pro Diwali Edition. Дане видання буде запущене 19 жовтня 2020 року у Індії. Також, розкрито дизайн Oppo F17 Pro Diwali Edition ще до запуску.

Розкрито дизайн Oppo F17 Pro Diwali Edition

Зображенням із дизайном спеціального видання поділились у мережі Twitter. Із отриманого зображення, ми бачимо, що смартфон Oppo F17 Pro Diwali Edition буде виконаний у золотому кольорі із матовим покриттям. Ще одним зображенням поділилась компанія Oppo на офіційному веб-сайті. Із даного зображення видно, що телефон не отримує звичної вертикальної полоси на задній панелі, а також присутній тут градієнт від золота до аква.

Базові моделі Oppo F17 Pro доступні у матово-чорному, блакитному та металево-білому кольорах. Ціна на смартфон визначена у розмірі 315 дол. Ціна на видання Diwali поки не розкривалась.

Джерело

Рекомендуємо: Компанія Google “вбиває” свій черговий корисний додаток.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо функції кнопок і портів у Wi-Fi роутері

Почувши словосполучення «Wi-Fi роутер», пересічні користувачі думають, що керувати і користуватися цією невеликою коробочкою можна через цифрові гаджети, навіть...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -