Реклама

Розкрито характеристики смартфона Samsung Galaxy Z Flip 3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито характеристики смартфона Samsung Galaxy Z Flip 3. Нагадуємо, що цього року були випущені смартфони Galaxy Z Flip і Galaxy Z Flip 5G. Очікується, що в наступному році Samsung випустить нову модель під назвою Galaxy Z Flip 3.

Імовірно, виробник пропустить модель Galaxy Z Flip 2. По-перше, другим подібним смартфоном цілком можна вважати Galaxy Z Flip 5G. А ось-друге, в наступному році також виходить Galaxy Z Fold 3, тому у користувачів має бути правильне розуміння про покоління складних смартфонів.

Вихід смартфона очікується влітку наступного року, проте деякі ключові характеристики Galaxy Z Flip 3 вже просочилися в Мережу. Джерело стверджує, що Galaxy Z Flip 3 буде оснащений 6,9-дюймовим екраном, більш вузькими рамками і меншим отвором для камери. Також буде підтримуватися частота 120 Гц. Перший Galaxy Z Flip має 60-Герцевий 6,7-дюймовий екран.

Також очікується, що зовнішній екран збільшиться в 2-3 рази, це означає, що його діагональ складе від 2,2 до 3,3 дюйма. Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, заявив, що зовнішній екран смартфона буде меншим, ніж у Motorola Razr (2,7 дюйма).

Також очікується, що в телефоні буде нове ультратонке скло (UTG), яке підвищить довговічність смартфона. Також називається ємність акумулятора 3900 мА • год, тоді як в оригінальному смартфоні встановлений акумулятор на 3300 мА • год.

Читайте також: Смартфон Samsung Galaxy S21 на якісних зображеннях.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

10 порад як не втратити смартфон та акуратно з ним поводитися

Смартфони це такі пристрої, які практично весь час знаходяться поряд з нами, тобто вони повинні завжди справно працювати і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -