Реклама

Що потрібно знати про вимірювання артеріального тиску за допомогою смартфона?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Cучасні смартфони обладнані багатьма функціями, серед яких зараз користується популярністю можливість вимірювання артеріального тиску. Декілька відомих виробників вже пропонують таку функцію. Крім цього, в Google Play вже доступні додатки, які також пропонують таку функцію. Зараз поговоримо про те, що потрібно знати про вимірювання артеріального тиску за допомогою смартфона.

Багато відомих компаній рекламують можливість вимірювання артеріального тиску за допомогою смартфона, як щось неймовірне, набагато краще та вигідніше за традиційний тонометр. В мережі можна навіть знайти відгуки “справжніх лікарів”, які стверджують, що за допомогою смартфона та додатків можна отримати такі ж результати вимірювання, як і на тонометрах.

На жаль, реальність відрізняється від того, що нам розповідають. На цю тему було проведено декілька досліджень, де точність вимірювання тиску склала надзвичайно малий відсоток, а саме 24 %. Крім цього, невідомо, чи ці 24% не виявилися чистим збігом.

Для прикладу, в Google Play доступні два додатки, які “гарантують” високу точність вимірювання. Один такий додаток пропонує користувачам прикласти палець до екрану і після цього, через декілька секунд, станеться чудо і буде показано артеріальний тиск. На жаль, цей додаток навіть не старається виміряти тиск, а просто показує середньостатистичий тиск.

Ще один популярний додаток пропонує ставити палець на камеру або спалах, і також гарантує точні результати. На ділі, результати в нього такі ж, які в 1-го додатка.

Не можна сказати, що в найближчий час не з'являться смартфони з можливістю більш-менш точного вимірювання артерільного тиску, оскільки така технологія розробляється та вдосконалюється.

В даному випадку, не варто вірити додаткам, які пропонують точні вимірювання артеріального тиску, оскільки велика ймовірність, що в екстримальній ситуації покладаючися на такий спосіб виміру ви тільки зашкодите собі. Традиційний тонометр найкраще рішення для точних вимірювань.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple розробляє абсолютно нову систему біометричної аутентифікації для смарт-годинників

Практично у всіх пристроях Apple є система біометричної аутентифікації. Винятком виявилися тільки навушники і смарт-годинники. Схоже, що Apple розробляє...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -