Sony розробляє консоль PlayStation 5 Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Консолі нового покоління PlayStation 5 тільки вийшли на ринок, і поки рано говорити про їх наступницю. Однак в мережі зявилася інформація, що Sony розробляє консоль PlayStation 5 Pro.

Компанія Sony отримала патент, який описує використання декількох GPU в ігрової консолі. Само собою, говорити про більш ніж двох GPU поки навряд чи варто, але от саме варіант з двома графічними процесорами цілком може бути життєздатний. Наприклад, один GPU буде інтегрований в основний APU, а другий буде реалізований у вигляді дискретного рішення.

Само собою, це лише патент, і зовсім необов’язково, що в умовній PlayStation 5 Pro буде саме два GPU, але в цілому це один з варіантів розвитку лінійки. Зрештою, активно рекламовані Sony і Microsoft 120 к / с в 4K поки найчастіше недосяжні ні для PS5, ні для Xbox Series X, так що у компаній є причини випустити більш продуктивні приставки вже через три-чотири роки.

З іншого боку, реалізація Dual GPU вимагає від розробників відповідної оптимізації, і переходити від багаторічної схеми з одним графічним процесором на нову може бути недоцільно. Особливо, коли і AMD, і Nvidia в своїх дискретних відеокартах практично пішли від таких в’язок.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcecollider
- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Навушники Samsung Galaxy Buds 2 отримали сертифікацію

Ми вже неодноразово писали про майбутні навушники Buds від Samsung, які повинні презентувати разом з іншими ґаджетами на онлайн...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -