В Telegram дозволять коментувати публікації

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Надійшла інформація, що в Telegram дозволять коментувати публікації в каналах. Команда популярного месенджера Telegram готує чергову корисну функцію до впровадження. За повідомленням мережевих інформаторів, незабаром в каналах Telegram з’являться коментарі.

Раніше для цих цілей пропонувалося використовувати спеціальні боти. Тепер же мова йде про повноцінну підтримку коментарів – користувачі зможуть коментувати кожну публікацію окремо.

Відзначається, що коментарі зможуть також з’являтися в прив’язаному до каналу публічному чаті. Хоча це рішення може принести ряд проблем і створить небезпеку перевантаження каналів спамом, оскільки дозволить писати коментарі без приєднання до основного чату і минаючи всі перевірки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо найпопулярніші додатки, за допомогою яких батьки стежать за своїми дітьми

Сьогодні було названо найпопулярніші додатки, за допомогою яких батьки стежать за своїми дітьми. Згідно останньої інформації, наданою компанією Avast,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -